Strona 2 z 38 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #11
    Najpoważniejszy uraz jaki Robert odniósł to chyba złamana noga.
    Oby "tylko" na tym się skończyło...
    Oby szybko wracał do zdrowia!

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Wygladalo to strasznie. Dobrze, ze nic powaznego mu nie jest. Nie pamietam kto tam za nim jechal, ale jakbym to byl ja, to widzac cos takiego nie ma mowy zebym bym w stanie dalej jechac.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    od razu przypomniał mi się wypadek Hammonda

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    430
    w glowie mi sie nie mieszcza te ich technologie, prawie czolowe pierdolniecie przy predkosci okolo 300km/h i tylko zlamanie nogi, niech wraca jak najszybciej do zdrowia, ale ten wypadek zmieni jego styl jazdy, o czyms takim nie da sie calkowicie zapomniec...

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    Makabrycznie wyglądał ten wypadek . Szczęscie ze to przeżył.Życze mu zeby jak najszybciej wrócił.

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Makabrycznie to mało powiedziane, ja byłem przerażony tym co widziałem. Jeśli potwierdzą się doniesienia o złamanej nodze i wypisaniu ze szpitala już w poniedziałek to sam nie będę wiedział co o tym myśleć, czy miał takie szczęście w nieszczęściu czy też może bolidy są aż tak bezpieczne. Co do Roberta i jego powrotu na tor to zgadzam się, że jakieś piętno się na nim odciśnie, lecz pamiętajmy także o jego wypadku sprzed kilku lat, gdzie ledwo uszedł z życiem i doznał skomplikowanego złamania ręki, a po krótkim czasie ścigał się jak nigdy nic. Trzymam kciuki za jego powrót na tor.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    wychodzi na to że Kubica nie ma nawet złamania! i zajebiście, technologia zrobiła swoje, system HANS, nowa konstrukcja kokpitu, podobno zahaczył o bolid jadący przed nim ale może po prostu tarka go podbiła, na razie FIA wstrzyma onboard z jego bolidu żeby nie było spekulacji, brak kontaktu z podłożem spowodował brak możliwości hamowania i stąd te jebnięcie z taką szybkością w bandę, chyba sporo pomógło to z jakim kątem uderzył w murek;
    pamiętajmy też że sporo jak nie każdy z kierowców w f1 w swojej karierze miało już wcześniej wypadki, widziało je, są świadomi tego że im też to się może przydarzyć, co jak co ale tam jeżdżą najlepsi kierowcy świata

    tutaj na tym filmiku w 1:41 widać jakby Kubicę podbiło po kontakcie z Trullim:

    http://www.youtube.com/watch?v=JbJ4b...elated&search=
    edit: fuuuck, filmik zdjęty bo narusza przepisy FIA

    a tutaj zdjęcie gdzie wyraźnie widać jak Kubicy wystają z przodu stopy z rozbitej przedniej części bolidu:

    http://www.autosport.com/news/report.php/id/59663
    Ostatnio edytowane przez Melipone ; 11-06-2007 o 22:27

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    filmiku juz nie ma i zdjecia tez nie widze

  10. #20
    Nie wiem jak wam, ale mnie wczoraj "Kubica reaktywacja" bardzo się podobał. Wyszedł z tego wypadku fizycznie i co najważniejsze psychicznie bez szwanku