Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Do konca anonimowy nie jest bo karta Netellera jest zarejestrowana na niego ale przy takich wyplatach nikt nie bedzie go scigal.

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    No i gitara. To chciałem wiedzieć. Dzięki.

  3. #13
    Chilipoker.com - Ukashout

    mysle ze jak ktos gra na ipoker i wygrywa to moze sie zastanowic nad tym

  4. #14
    1.a jak bede codziennie wyplacal 2k bezposrednio na konto bankowe?
    2.albo powiedzmy 2k w miesiacu?

    to moge miec problem?:P

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    tak mzoesz miec problem na co je wydac

  6. #16
    poprostu nie chce byc zaskoczony jakims smiesznym podatkiem po np 2 latach wiec fajnie jakby ktos udzielil mi odpowiedzi

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    Granie na playmoney chyba nie jest zakazane.
    A granie we freerolach? Co jeśli ktoś wygra grubszą kasę w takim turnieju? Czy można taką wygraną "zalegalizować"?

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ej granie online nie rozni sie niczym innym od innych nielegalnych zrodel dochodu

    moze pozatym tym ze nie ma tu raczej szkodliwosci spolecznej

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Z tego co wiem, bank ma obowiązek informowania odpowiednich władz o każdej "podejrzanej" transakcji, a do takich należą m.in. wpłaty na konto kwoty (tu nie pamiętam dokładnie) około 1k Euro miesięcznie. Podejrzane też są wpłaty od firm oferujących hazard online (bez względu na kwotę). Takie transakcje w zasadzie powinny być automatycznie wychwytywane przez system bankowy, ale na nasze szczęście ten system jest kiepski i szansa na wyłapanie takiego przelewu (w rozsądnej kwocie) jest niewielka . Generalnie kładziony jest tu nacisk na zapobieganiu finansowania terroryzmu i praniu kasy z przestępstw. Był niedawno temat gdzie to było dokładnie opisane.
    Jeśli już koniecznie chcemy trzymać kase w banku to myślę że lepiej przelewać np. za pośrednictwem mb
    Jak przed US sie przyznasz że wygrałeś w pokera to będziesz przestępcom skarbowym, kasa zapewne przepadnie i dojdzie jakaś grzywna. Można też skleić głupka, że się np. zarobiło jakoś na czarno i zapłacić grzecznie podatek od dochodów nieujawnionych (50% chyba)

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    panie co pan pieprzysz!!!!