Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Banowanie użytkowników to tylko nie daje zadnego efektu pozytywnego.
    To prawda - dlatego polecam zbanowanie adresu IP z ktorego wysylane sa posty.

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Doli
    Problem jest, ale na razie biernie sie przygladam.

    powiedzialbym ze problem jest dlatego ze sie wlasnie biernie przygladasz :wink:

    Zupelnie nie rozumiem jak mozna wlasnie banowac nicka gracza a nie gracza. Skoro zbanowany byl pawelrad a serwis to tasama osoba ktora wcale sie ne zmienila to ban powinien byc automatyczny.

    Ale to co moglem zrobilem w tej sprawie , nie jestem adminem i to nie ode mnie zalezy.

    Skoro Doliemu nie chce sie zbanowac go to niestety musimy to akceptowac :?

    P.S zauwazylyscie ze serwis sie przestraszyl jednak i ostatnimi dniami stara sie pisac posty ktore cos wnosza :lol: (z lepszym badz gorszym skutkiem :wink: )

  3. #13
    Ja to bym powiedział ze sebkrol poszedł po rozum do głowy bo od jakiegos czasu nie wyzywa ludzi na forum a tal to każdy kto napisał posta a sebkrol uważał że to denne pytanie i każdy powinien to wiedzieć zaczął go wyzywać. Narazie jest troche lepiej oby nie wrócił do dawnego wcielenia.

    A ja się nie boję widocznie ty mnie nie wyzywasz wiec ja ci nie odpowiadam na twoje wyzwiska i moze dlatego :P

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18
    P.S zauwazylyscie ze serwis sie przestraszyl jednak i ostatnimi dniami stara sie pisac posty ktore cos wnosza Laughing (z lepszym badz gorszym skutkiem Wink )
    Rzeczywiście też to zauważyłem szczególnie w części dla początkujących :wink:

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy
    Ja to bym powiedział ze sebkrol poszedł po rozum do głowy bo od jakiegos czasu nie wyzywa ludzi na forum a tal to każdy kto napisał posta a sebkrol uważał że to denne pytanie i każdy powinien to wiedzieć zaczął go wyzywać. Narazie jest troche lepiej oby nie wrócił do dawnego wcielenia.

    A ja się nie boję widocznie ty mnie nie wyzywasz wiec ja ci nie odpowiadam na twoje wyzwiska i moze dlatego
    hahahaha znajdz mi jakis post gdzie wyzywam ludzie nie liczac ciebie
    Cytat Zamieszczone przez Drauger
    Rzeczywiście też to zauważyłem szczególnie w części dla początkujących
    no wiesz tam go odrazu nie wysmieja :wink:

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    zaczeliscie sobie odwzajemniac milosc pawel i seb? czy wstapiliscie do jakiejs sekty w tym samym momencie??? :twisted:

  7. #17
    widze ze dali ci nową władze moderatora