Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    daje się, że visy electron można używać w internecie tylko z konta inteligo. W mbanku można wykupić kartę do transakcji internetowych za 20 parę zł / rok.
    z tego co przeczytalem na stronie inteligo - nie mozna wyplacac pieniedzy za granice.

    I jeszcze pytanko do graczy grajacych na wielu Poker Roomach, na ktorym wam najlepiej szlo i gdzie najprzyjemniej sie obstawia

  2. #12
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    [quote="triox"]

    Nie grałem na pieniądze na PP, ale chyba będę musiał zacząć, bo podobno ten pokerroom bardzo dobrze współpracuje z poker trackerem, tak, że można mieć na bieżąco uaktualniane statystyki przeciwników.

    Sam PT ne wspolpracuje online z zadnym pokerroom .
    Oczywiscie mozesz sobie ustawic by automatycznie sciagal rozdania z serwera - ale mimo wszytsko ne bedzie to tak rewelacyjne.

    Lepszym rozwiazaniem jest PokerOffice . Tam bez twojej ingerencji sa uaktaualninae informacj online .

    pzdr

    Wersja free obsluguje - tylko jeden stol .

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    73
    Czytam to forum od dłuższego jednak nie mam powodu do wypowiadan sie, poniewaz moja gra opiera sie głownie na free rollach i ewnetualnie grach za wygranie z nich (jednak już nic nie ma)

    Jak czytam to widze, że paru uzytkownik Pożycza/daje komuś poczatkowe (10$ , 25$) to może i ktoś chciałby zostać moim mecenasem?? :roll: :wink:

    Będe wdzieczny Kontak PRIV lub GG 1548360

    Pzdr i bede pisac wiecej bo poker fajna rzecz

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez Kakashi
    btw. ktos wie gdzie najlepiej poszukac ebookow o grze w holdema?
    Dziekuje za wszystkie odpowiedzi
    Ja tez szukalem, ale nie znalazlem, jedynie co znalazlem to - Winning low limit hold'em by Lee Jones - ksiazka o bardzo dobrych recenzjach - niestety porusza tematyke nie interesujaca mnie - gdyz jest to tematyka limit hold'ema, a ja wole no limit, ale jak chcesz to ci puszcze na priva

    Melipone

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Jezeli to nie bylby problem to prosilbym bardzo

  6. #16
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars
    Zadales tyle pytan
    Z 50 $ to przy alternatywie PP i PS wybralbym PS.
    Ja zaczynalem od 25 $ ( i tu podziekowania dla Doliego ) )

    pzdr
    Witam
    Małe sprostowanie.

    Ja od nikogo nie dostalem tych , ani innych 25 $ - takze wszelkie prosby o mecenesowanie , trafiaja pod zły adres :))
    Ja tylko skorzystalem z pomocy Doliego , przy dostawie kasy na PS( mojej )

    pzdr

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    sory za ten post tutaj on mial byc gdzie indziej

    Melipone

  8. #18
    witam wszystkich
    od niedawna zaczalem grywac w poker,szczegolnie limita.moje dotychczasowe wyniki nie imponuja ,ale zachecony pewnymi sukcesami chcialbym rozwinac swoje umiejetnosci.prosilbym wiec bardzo o przeslanie ksiazki lee jonesa na moje konto lub na maila:kuba077@o2.pl
    wielkie dzieki(licze na was MELIPONE badz KAKASHI)

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Z checia bym Ci przyslal, gdyby nie jeden maly problem.... nie mam takiego ebooka
    Ale jezeli udalo by Ci sie go dorwac to prosze o kontakt na PMa xD

    Pozdro

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Posty
    522
    Melipone napisal:
    Ja tez szukalem, ale nie znalazlem, jedynie co znalazlem to - Winning low limit hold'em by Lee Jones - ksiazka o bardzo dobrych recenzjach - niestety porusza tematyke nie interesujaca mnie - gdyz jest to tematyka limit hold'ema, a ja wole no limit, ale jak chcesz to ci puszcze na priva

    Melipone
    w takim razie licze na twoja dobra wole Melipone.mam nadzieje ,ze masz te ksiazke i mi ja przeslesz.z gory bardzo dziekuje