Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    takie pytanko, moze ktos sie orientuje jaki teraz jest bonus dostepny dla polakow? mam tam konto od dosyc dawna, ale dopiero zamierzam wplacic pieniadze. ostatnio bylo kilka bonusow, a jak jest teraz?

  2. #12
    Na party nie ma podziłów dla polaków czy nie i jest tylko jeden dostepny dla wszystkich 20% max 100$ :P

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Siedlce
    Posty
    296
    Dziala wam Party?

  4. #14
    Party ma przerwę techniczną

  5. #15
    Witam!

    Podepnę się.

    Wchodzę dziś sobie na partypoker a tam 20$ dla mnie z tego co pamiętam - należy wyrobić 200 raked do 25.04 23:59. A może coś pokręciłem? Może ktoś mnie uświadomi - z jakiej okazji i czy przepada jeżeli nie wyrobię raked w terminie?

    1) Często dają takie gifty? Gdybym nie wszedł pewnie by przepadł.
    2) Gdzie sprawdzić ile raked mam już rozegrane?

    pozdrawiam
    w_nie

  6. #16
    Tak zgadza sie dostałes 20$ tylko musisz wyrobić rh party daje bardzo często takie bonusy są to najlepsze w sieci.

    Ile rh to wchodzisz w konto gracza i tam masz opcje bonus wchodzisz tam i masz w tabeli przedstawione ile rh masz do zrobienia

  7. #17
    dzięki

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    177
    Panowie takie pytanko...Jako ze Empire poker nalezy teraz do Party Gamming to mozna posiadac konta w party i empire?

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    zaionstalowalem party poker i chcialbym zagrac w jakims freerollu .. z tego c owidze sa dwa rodzaje ... jedne ze tak je nazwe na "zielono" drugie na "rozowo" o ile do tych drugich moge sie zapisac tak do tych pierwszych nie .. jaka jest roznica miedzy nimi ??

  10. #20
    TO nie zapiszesz sie do nich dopuki nie zrobisz depozytu. Prawdopodobnie to zabezpieczenie przed oszustami.