Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    takie mecze mozna rozgrywac by najczesciej przy okazji turniejow czy epg czy w falconie czy w mario
    jednorazowy turniej - ok tylko kiedy? dni tygodnia praktycznie wszystkie zajete procz niedzieli ktora takze "umarla"organizacyjnie

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    takie mecze mozna rozgrywac by najczesciej przy okazji turniejow czy epg czy w falconie czy w mario
    jednorazowy turniej - ok tylko kiedy? dni tygodnia praktycznie wszystkie zajete procz niedzieli ktora takze "umarla"organizacyjnie

    Ja jednak bym proponował coś na styl Mistrzostw Śląska. Na pewno jakaś firma by się pokusiła o nagrody dodatkowe gdyby taką imprezę byśmy chcieli zorganizować...Może Erklosa w to wkręcić ?? On by chętnie pomógł...

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Mistrzostwa Śląska - jak najbardziej ok.

    Ale na razie taka koncepcja jednego turnieju myślę że też jest atrakcyjna.
    To pierwsze wiadomo (mistrzostwa), trwało by dość długo i była by rywalizacja, a jednorazowy tur byłby też atrakcyjny dla graczy, którzy chcą raz w takim turnieju zagrać (np. ArkadziuZz z Łodzi). Nie tylko dla tubylców z EPG i Falcona
    O to mi chodziło

    Co do terminu.. nie dało by w jakiś weekend?
    Bo jakby znalazło się sporo chętnych to pewnie półfinał i finał rozegrałoby się następnego dnia.
    Nie znam się na grafiku garage ale sobota+niedziela odpada?

    Myślę że jak raz by miało się takie coś odbyć to niebyło by problemu z zaklepaniem jakiegoś terminu w czerwcu - myślę że wyszedłby z tego dobry turniej na który mogli by goście "spoza" przyjechać. Zrobić cap 64 osoby, pozapraszać znajomych.. nie wiem, mogło by wypalić?

    A Mistrzostwa Śląska o których pisaliście to myślę że po wakacjach można zacząć.

    Co o tym myślicie?

    to taka moja propozycja nie wiem na ile ona jest możliwa do realizacji
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 27-05-2009 o 12:32

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Nie możnaby ożywić niedzieli na jednorazowy turniej?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No tak jak piachu proponuję własnie z tym że to mogło by potrwać 2 dni, więc sobota+niedziela finał.
    Gdzieś pod koniec czerwca?

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    No tak jak piachu proponuję własnie z tym że to mogło by potrwać 2 dni, więc sobota+niedziela finał.
    Gdzieś pod koniec czerwca?
    A po co 2 dni? Damy radę w jeden dzień się uwinąć.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    11
    ja chętny

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    No ok, przy 32 osobach to będzie 5 rund, fatycznie przesadziłem z tymi dwoma dniami. Przy capie 64 osoby 6 rund też pewnie dało by radę.. ale czy będzie tylu chętnych to nie wiem, zapewne będzie pomiędzy

    to czekamy na decyzję odnośnie terminu
    tak na oko za miesiąc, 29 czerwiec np.
    o ile da radę z oraganizacją

  9. #19
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Propozycja jest taka:
    Turniej headsup z wpisowym 100+10 zł. ( więcej ?)
    Formuła: odpada się po dwóch przegranych pojedynkach. Turniej jest jednodniowy. Ponieważ po dwóch rundach zaczyna się "produkcja bezrobotnych" więc zaczynamy turnieje sit&go z wpisowym 50+5 ( ? ).
    Taki turniej mógłby być atrakcyjny, pewnie znalazłby się sponsor i dodatkowe nagrody także w sit&go-ach, ale aby to wypaliło musiałoby się zgłosić trochę chętnych ( min.40 graczy ?)
    Spokojnie w jeden dzień (8 godzin) da radę przeprowadzić duży turniej na np.80 osób
    Termin np niedziela 21 czerwca ?

  10. #20
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    28 czerwca to termin USOP