Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 124
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez El Capitan Zobacz posta
    No wiec jak ktos poinformowal w shoutboxie ongame zmienilo zasady przydzielania PP. Teraz trzeba wlozyc pieniadze do pota zeby dostac cokolwiek. Malo tego zniesiono rake limit, nie moge znalezc jak dokladnie jest teraz liczony rake.

    Dla mnie to spory cios bo gram tight ale nie chodzi tylko o to. Nikt mnie o tym nie poinformowal wczesniej! Mam konta w Pokerroom, Hollywood i Tower i od nikogo nie dostalem maila ze cos takiego sie szykuje. Gdybym wiedzial wczesniej spial bym sie i wyrobil bonusa wczesniej a teraz nawet nie wiem czy zdaze.

    Wy dostaliscie jakies maile? Zagladalem do watku betssonai nic tam nie znalazlem a chyba mogl, jesli nie powinien cos napisac.

    Warto zostawac w ongame czy lepsze bonusy znajde gdzie indziej? Jak pisalem gram tight nie wiem jak sie to jeszcze na mnie odbije, niedlugo skoncze sesje to sobie przelicze. Tak czy innaczej ongame nie jest juz rajem jesli chodzi o bonusy.

    PS jescze link do tego jak to wyglada w tower http://www.towergaming.com/frequentl...#player-points
    nie lubie za bardzo takich spraw jak> ktos ,cos,moze,chyba?
    kawe na lawe
    jestes pewny ze ongame oficjalnie zmienil regulamin?

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    Cytat Zamieszczone przez wcale_nie Zobacz posta
    na holly też nie widzę zmian.
    rozmawialem z supportem, powiedzieli, ze sa zmiany

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jakie i odkiedy?

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    113
    No w naliczaniu punktów i mysle, ze od teraz, bo zamiast 70 pkt. mam 40 na godzine

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    limitowcy i grajacy SH maja teraz jak w bajce, im bedzie lecialo jak z kranu...

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jakie stawki,stoly?
    dziekuje za odp

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez warebel Zobacz posta
    limitowcy i grajacy SH maja teraz jak w bajce, im bedzie lecialo jak z kranu...
    no to moj raj,gram 5/10 limit

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dokladnie stary, teraz to masz raj bo za kazde 3$ rake dostajesz 3pp zamiast 2.1, a to jest prawie 50% wiecej ... liczy mowia same za siebie, bedziesz robic bonusy o wieeeele szybciej.

  9. #19
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    a dostalem promo z redkings,ze w sobote mi punkty jeszcze o 50% predzej beda lecialy.dostal ktos tez?
    czasem oplaca sie grac sporo >nagrac duzo reku i wybrac wszystko<juz nieraz dostalem dobre promo,szczegolnie z interpoker

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie wiem, bo caly czas siedze na towerku i dokupuje kolejne bonusy. red kings moze sprobuje jak bede mial 100% pewnosc, ze sa wyplacalni i nagle nie znikna...