Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    dopiero zobaczylem temat bÓahaha to są jednak miejscowe głupki
    co do pozyczek dla mario , jacka , teseraca , jeroma i asakaro to nie myslcie chlopaki ze nie musicie oddac tego chajsu !!!
    Wszystko mam zapisane na karteczce, co, ile, komu i kiedy.
    Narazie najwiekszym dluznikiem na forum jest ktos o nicku Gosia_check, jej rebuye nie mieszczą mi sie na kartce, jezeli ta osoba ma odwage sie przyznac kim jest bedzie bardzo miło
    Ad.LosAdamos : Adasiu niestety dalej bede gral na playmoney, poniewaz dzisiaj w satelitce do unibet open na unibecie rebuye po 3 euro pochlonely moj caly bankroll ;(

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2003
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    418

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Gosia_check to nie kto inny jak Mario. Zakłada sobie rózne nicki i wyłudza play money na PS. Ostatnio trafił ponoć na jakiegoś prawnika i ten mu nie chce podarować... A ArkadiuZz coś wspominał o głaskaniu włosów Maria...

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    mega lol. Miejscowy głupku J.D. wymyśl coś jeszcze.

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Zapraszamy Wytrwalych Na Allin Festival Na Ps - Fun Money
    W Szukaj Gracza Wpiszcie Nick Jacka - Jd_poland I Dolaczajcie Do Naszego Stolika

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Warszafka
    Posty
    366
    Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 , Suka Lamala Moje Wszystkie Pockety Lacznie Z AA Swoimi Favorite Hands : J7 , 108 Itp
    Jacku Tez Ma Chyba Dosyc

  7. #17
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19 Nie Gram Wiecej Nigdy Z Mariolą19

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    Muszę przyznać, że mimo żarcia gra sprawiła mi mniejszą przyjemność niż wczoraj. Wolę asy łamać nieznanym mi miłośnikom play money z innych krajów. Jutro nie gram chyba, że wymyślicie jakąś inną równie idiotyczną grę - wtedy bardzo chętnie.

  9. #19
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jak to "nie gram"? Oddawaj nasza kasę ciulu!!

  10. #20
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    przejrzałeś mnie lol.