Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    972
    Nie jestem specjalistą to tez wydajemi się, że raczej check/fold po flopie. Mimo wszystko trzeba brać pod uwagę słynne "there is no low hand"...

    Wh/l trzeba uważać i chyba jednak dużo zrzucac mimo podwójnej dawki pokus...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    18
    Zagrałbym check po flopie licząc się z betem o pot rywala.
    W takiej sytuacji zazwyczaj staram się jak najtaniej obejrzeć turn, który mógł sporo wyjaśnić.
    Co innego gdyby to była Omaha Fixed Limit.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Beda Zobacz posta
    Ja tam mimo wszystko bez pozycji takiego gamblingu nie uprawiam. Minimum to potencjalny najlepszy kolor+low. Co do procentów to łatwo je zaakceptować, gdy zobaczyłeś rękę przeciwnika.
    Po pierwsze zauważ, że to jest Hi-Lo gdzie ludzie częściej nastawiają się na Lo a nie na Hi i na flopie z dwiema wysokimi kartami istniała niezerowa szansa że mogę zgarnąć pule tu i teraz. Po drugie gdyby któryś z przeciwników miał strita/seta to miałem szansę "zbackupować" się do koloru/fula i ewentualnie backdoor low (które tutaj okazało się kluczowe). A co do procentów, to zobaczyłem je dopiero parę godzin później gdy analizowałem to rozdanie po zakończonej sesji ponieważ miałem wątpliwości co do mojej rozegrania.

    Cytat Zamieszczone przez Beda Zobacz posta
    A jeśli zasuwał np z AQ i nutsflash drawem to byłeś w ciężkej d... pozdr
    Oczywiście istniała taka możliwość, ale musiałbym być mocno niefartowny aby trafić na coś takiego.

    Aczkolwiek muszę się z godzić z wypowiedzią Roboto że check na flopie też byłby OK ponieważ ludzie na mikro/niskich stawkach nagminnie slołplejuja i mógłbym zobaczyć turna za darmo.

    jdx