Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    turn raise, na co czekać??

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez Melipone Zobacz posta
    turn raise, na co czekać??
    No właśnie napisałem dlaczego. Czułem że gość ma strita i dążyłem do jak najtańszego showdownu. Nie każdy tak ostro podbija - na NL 10 widziałem nawet takie fishe co na river ze stritem podbijały o 1BB. No i miałem cichą nadzieję że może się stół sparuje - dzięki temu pokonałbym jego strita.

    A tak z innej beczki:
    - moje pierwsze rozdanie na paradise poker po dłuższej przerwie. SH NL 10. Dostaję QT, bet pre flop, jeden limper. Podbija o 1BB, przebijam na 5. Koleś daje call i na turnie znów podbija o 1BB. Ponownie przebijam na 5BB (wiem że to mało ale mam złe doświadczenia z tego typu graczami i kicker 10 też nie jest zbyt mocny). River - As. On czeka, ja czekam. Gość pokazuje..... No jak myślicie??

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    więc dałem call i gość pokazał KT (strit).
    Ma się tego reada

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Reada masz ale w takim razie czemu pisałeś o allinie jeśli czułeś że KT??
    A co do ostatniego mojego pytania to gość pokazał AA A mi jak widać w powyższym poście szczena opadła. (Gdybym betował na river to bym sie nadział na duży raise - set Asów)

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    no więc ja na NL100 siedzie z trashem na BB wszyscy foldy do SB który wyrównuje, i do mnie check na flopie więc ja bet koleszko call, turn check ja check bo nic nie mam, river check ja check i koleś pokazuje AA