Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Daj sobie spokój z c-betami na NL25 FR na Everku. I z jakimiś blefami. Jedyna rozsądna strategia tam, to nuts = "bet pot", blisko nuts = "dalej Bet Pot, ale z zachowaniem ostrożności", draw do nutsu = "liczymy oddsy przy becie przeciwnika/bet pot", draw nie do nutsu i inne śmieci = "EZ fold".
    Oczywiście odpalamy 8 stołów, aby się nie nudzić.
    Overpary od QQ w górę na flopie przy nie 3-betowanym pre-flopie liczymy jako nuts (jeśli nie ma trzech kart w jednym kolorze).
    Kurcze pare godzin siedzenia i ani jednej parki powyżej 88. Po wszystkich raise'ach z AK, AQ miss na flopie i check fold. Pare godzin grania i nawet nie zarobione na blindy. Raz złapałem fulla jakimś cudem to zarobiłem całe 2$. Walę beta z TP (słabą, ale trzeba bronić) i dostaje call od typa. Na turnie check, on check, na riverze check, on check i pokazuje że na riverze złapał 2 pary do swojego 72 z którem wszedł w rozdanie. Przed chwilą wnerwiony takim obrotem spraw z KTo na BB dostaję flopa KTx. Pot size jako pierwszy i jeden call. Turn A i znowu potsize i dostaję ostry raise. Wiem ze jestem bity, ale na tilcie call i BI w plecy bo oczywiście typ złapał strita. I tym sposobem własnie wyszedłem na 0 z +200$ 9-go tego miesiąca. Tragedia.

    Może to czekanie na dobre karty ma sens, ale jak sie je dostaje co chwile. Bo jak na parę godzin najwyższe co się ma to TP TT i dwie pary które są outdrawowane to nie wiem jakim sposobem cokolwiek zarobić. Naprawdę chciałbym zobaczyć jak ktoś tak gra i robi dobre wyniki. Calle na flopie dostaje tylko jak jestem bity i jak tu cokolwiek zarobić?

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Nie zapomnij, że goście tutaj kochają dobierać i robić bet pot na riverze z nietrafionym drawem .

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kapol Zobacz posta
    Nie zapomnij, że goście tutaj kochają dobierać i robić bet pot na riverze z nietrafionym drawem .
    Tutaj to ja już nie pogram. Wypłaciłem właśnie kasę. -130$ na tym pokerroomie. Poprostu mnie zabił. 4x KK vs AA alliny preflop i wieczne outdrawowanie. Nie potrafię tu grać. Wszystkie calle to przegrana. Wszystkie bety z dobrą reką to foldy przeciwników. Za dobrzy są dla mnie, albo za głupi. Szczerze mówiąc to po grze tutaj zastanawiam się jak się uchowałem kilkanaście miesięcy wygrywając.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    461
    Może to czekanie na dobre karty ma sens, ale jak sie je dostaje co chwile. Bo jak na parę godzin najwyższe co się ma to TP TT i dwie pary które są outdrawowane to nie wiem jakim sposobem cokolwiek zarobić. Naprawdę chciałbym zobaczyć jak ktoś tak gra i robi dobre wyniki. Calle na flopie dostaje tylko jak jestem bity i jak tu cokolwiek zarobić?
    Wczoraj mialem podobnie. Zagralem 2 sesje full ringow na party w ramach odskoczni. W sumie 6h gry i na minusie. Nie otrzymalem praktycznie zadnej akcji. Shorty naczytaly sie pokerstrategy, a reszta w miare wiedziala jak sie gra.

    Ostro sie wkur... i przeszedlem na shorty przy czym lekko zmienilem wczesniejszy styl gry, mniej cb (ciekawy artykul w carplayerze polecam) i o mniejszych rozmariach, slabe karty zrzucam lub buduje o wiele mniejsze pule. Dzisiaj 6 buy in na plus.
    Zmien room, ja gram tam gdzie mi idzie.

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez vitek Zobacz posta
    Wczoraj mialem podobnie. Zagralem 2 sesje full ringow na party w ramach odskoczni. W sumie 6h gry i na minusie. Nie otrzymalem praktycznie zadnej akcji. Shorty naczytaly sie pokerstrategy, a reszta w miare wiedziala jak sie gra.

    Ostro sie wkur... i przeszedlem na shorty przy czym lekko zmienilem wczesniejszy styl gry, mniej cb (ciekawy artykul w carplayerze polecam) i o mniejszych rozmariach, slabe karty zrzucam lub buduje o wiele mniejsze pule. Dzisiaj 6 buy in na plus.
    Zmien room, ja gram tam gdzie mi idzie.
    6BI gratuluje! Ja myślę, że albo gram zbyt tight, albo zbyt zachowawcho po flopie i mam za małe WTSD. A jak podnoszę z super kartą to jakby mnie wszyscy czytali dokładnie i foldują.

    Obawiam się, że jak ktoś kiedyś tu napisał robię za dużo błędów przy małych pulach. Ale sam raczej tego nie wychwycę. Z tego może wynikać, że po 3 sesjach bez żadnej akcji tiltuję i już nie jestem w stanie potem zrzucić 2 par i wtapiam BI.

    Może postaram się nagrać filmik z mojej gry i ktoś w wolnym czasie by oglądnał i powiedział co nieco nt. mojej gry? Bo nie sądze, żeby ktoś był zainteresowany oglądnieciem eksportu z mojej sesji. Chociaż nawet mógłbym jakiś transfer zrobić w zamian za taką przysługę. Tutaj z oczywistuch względów wrzucam tyko rozdania z największymi wtopami. Ale jak się sfolduje przy małych pulach błędnie 20 razy w trakcie sesji to powoli, ale skutecznie, kasa wycieka.