Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    O ile wiem, to nawet trochę niżej niż 7m. Koło 4 bodajże. Ale fakt, prędkość jest nieciekawa... Ja sądzę, że porównanie z motocyklistą jest dobre - na szczęście skoczek raczej nie skończy na drzewie.

    A co do podobnie ciężkich wypadków, to jakieś 3-4 lata temu któryś z Rosjan miał bardzo ciężki - obróciło go w powietrzu i spadł na plecy - potem leczył się z 1,5 roku.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    byl to wassiliew ktory jak widac z powodzeniem wrocil do skakania a finansowo pomagal mu w rehabilitacji martin schmitt bo rosyjska federacja ne miala wtedy sponsora...

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    201
    To był Palo Kobelev, a reszta się oczywiście zgadza. Gość skończył juz karierę, a zdrowie zawdzięcza tylko Schmittowi. A co do innych upadków to nasz Tomek Pochwała też spadł z mamuta w Planicy i do tej pory nie potrafi się na skoczni odnaleźć.

  4. #14
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Ale kuźwa żyją i miewają się nieźle ale znajdźcie mi motocykliste który przypierdolił przy 90 km/h w mur i wygląda tak jak oni

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    czy wy kurwa na serio przyrownujecie do siebie te dwie sytuacje do siebie; czy pojebało was czy się z własnym hujem na główki zamieniliście

    P.S. sorry za jezyk ale za dużo wypiłem w kasynie

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    No w koncu Adaś gratulacje !!

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    rewelacja