Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 79
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    379
    Nie moge sobie przypomnieć tytułu piosenki, a chodzi mi ona cały czas po głowie już od dwóch dni. Melodia leci mniej więcej tak: lalala lala la lalalal lalalala la.
    To znany numer na pewno znacie. Pomoże ktoś?

    Meloman

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Nie moge sobie przypomnieć tytułu piosenki, a chodzi mi ona cały czas po głowie już od dwóch dni. Melodia leci mniej więcej tak: lalala lala la lalalal lalalala la.
    To znany numer na pewno znacie. Pomoże ktoś?

    Meloman
    O ile sie nie myle to tytuł piosenki to" lalala la", ale wykonawcy nie pamietam sorki

  3. #13
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    wykonawca to 'nana na'

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    to może być to: http://pl.youtube.com/watch?v=QcwTx56UDu8
    ale nie na 100%

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Nie moge sobie przypomnieć tytułu piosenki, a chodzi mi ona cały czas po głowie już od dwóch dni. Melodia leci mniej więcej tak: lalala lala la lalalal lalalala la.
    To znany numer na pewno znacie. Pomoże ktoś?

    Meloman
    Mam nadzieje, ze o to Ci chodzi.
    Mimo wieku, jak ktos zapoda na baletach to wszyscy zbiegaja sie na parkiet, rece w gore i la lalala la lalalalala


    Hermes House Band - I Will Survive (Party Mix)
    http://www.speedyshare.com/232624541.html

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Nie moge sobie przypomnieć tytułu piosenki, a chodzi mi ona cały czas po głowie już od dwóch dni. Melodia leci mniej więcej tak: lalala lala la lalalal lalalala la.
    To znany numer na pewno znacie. Pomoże ktoś?

    Meloman
    No nie musisz się podpisywać, od razu widać, że meloman. Tak świetnie wychwycić linię melodyczną.... respect gratuluje dobrego ucha. Chyba wiem o jaką piosenkę chodzi, ale jak możesz to podaj jeszcze tonację bo nie jestem pewien czy chodzi o piosenkę - lalala lala la lalalal lala czy o inny równie znany utwór - lala lalala la lalalal lalala

    Gratuluję poczucia humoru, nie wiem czemu, ale zawsze mnie bawił surrealizm w stylu Monty Python'a

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    To dpisze tutaj.
    Moze jest ktos kto siedzi w takiej muzyce.
    Znacie jakies piosenki w takim klimacie?
    Najlepiej tytulami ale wykonawcy tez moga byc
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=j2fNloJAge0&feature=related[/YOUTUBE]

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ja w sumie tez szukam dlugo pewnej piosenki, ale niewiele o niej wiem, tylko to, ze: jest to bardzo wolny utwor, spiewa kobieta o ladnym i wyrazistym glosie i w momencie wejscia refrenu spiewa slowa "i found a way" albo "i found the way" - ("way" jest dokladnie na "raz" i zaczyna fraze) tylko tyle wiem ... nie nazwalbym tego ballada, ale po prostu utworem majacym wolne tempo, z bogatym i dopracowanym podkladem i raczej smutnym, melancholijnym klimatem - prawdopodobnie molowa tonacja.... kto mi to znajdzie to go poblogoslawie osobiscie, ale nie wierze w to, bo informacji malo .... i kobiet na forum tez malo ....
    teledysku nie widzialem, przypuszczam, ze nie powstal do tej piosenki ... cholera, moge juz tego utworu nigdy nie uslyszec, a slyszalem go w zyciu doslownie 2 razy .... szkoda, jakie to smutne - prawie jak sama piosenka ... podejrzewam, ze utwor ma tylko kilka lat, jakies 3 lata temu slyszalem go w radiu i pewnie w tamtym czasie puszczano go czesto

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    To dpisze tutaj.
    Moze jest ktos kto siedzi w takiej muzyce.
    Znacie jakies piosenki w takim klimacie?
    Najlepiej tytulami ale wykonawcy tez moga byc
    http://www.lastfm.pl/music/DJ+Tiësto/+similar

    Polecam wszystkim portal last.fm
    Poszerzyłem moje horyzonty muzyczne dzięki niemu

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    mash o jaki utwor ci chodzilo, chcialem posluchac ale wklejony adres z youtuba juz nieaktualny