Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    20BI na MTT??? woooow... good luck Sebkrol
    czyli z rollem 20k spokojnie siadamy na turki za 1k????

    osobiście polecam mieć min 100x ave BI

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    jdx

    Moim zdaniem nie ma sensu. Na keszu nie będziesz miał tak spektakularnych wyników jak w donkamentach gdy co jakiś czas załapiesz się do pierwszej trójki, ale patrząc na winrate ($/h), prawdopodobnie lepiej powinieneś wyjść na keszu. Np. ja wychodzę lepiej, dlatego donkamenty gram raczej rekreacyjnie. No i aby mieć dobry winrate (w $/h), to IMO MTT też musisz tłuc systematycznie. Tak jak w każdą inną formę/odmianę pokera.


    mysle ze grajac na cashówkach jakies 15K-18K rak miesiecznie,na dodatek na multitablingu,gdzie w mojej obecnej sytuacji
    ciezko mi sie jest skoncentrowac na paru stolach co ma tez odbicie na winrate,nigdy na dluzsza mete nie przyniesie pozytywnych efektów i zadawalajacych profitow,a co innego gra MMT do ktorej mozna podejsc bardziej rekreacyjnie,mniej meczaca co ma lepszy wpływ na gre,a w wypadku zalapania sie do pierwszej 3 ma sie wyrazny dorazny profit,co w wypadku chashe w tej sytuacji by sie tylko ochlapy na danych stawkach zbierało,a o wejscu wyzej mozna by zapomniec,tak to widze h

    a co do BM i ilosci 200BI do MTT to moge sie domyslac ze ta liczba jest podawana i przytaczana przez wiekszosc osob ale z mysla o grze w turkach a la PS czyli gdzie grywa 1k lub wiecej osob,a do normalnych MTT gdzie grywa 350-500 osob spokojnie wystarczy 50-60BI