Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    @LukeLasko1 - może i masz rację, ale nie jestem tego tak na 100% pewien, chociaż faktycznie nie jest to typowe zagranie. Idea tego zagrania jest taka, że umiejący liczyć przeciwnik po takim becie powinien zdawać sobie sprawę, że jesteśmy commited i nie będzie pushował z drawem. W rzeczywistości na takim flopie nie jesteśmy commited i możemy się jeszcze zrzucić, bo z 2 outami nie opłaci nam się dołożyć - a 9BB to nie jest jeszcze koniec gry. Ale może faktycznie przekombinowałem.

    Jeśli chodzi o rozegranie tego "wiedząc", że dagodogo nie ma K, to gram jednak tak jak mówiłem, czyli all-in - jak zauważył Xolo, nie wygramy tym rozdaniem turnieju a możemy go nim przegrać. Na tym etapie nie chcę grać o stack z jedyną osobą przy stole, która może sobie na to pozwolić.

    EDIT: Niefortunnie się wyraziłem - nie chcę stracić stacka jak mnie wydrawuję, więc pushuję póki jestem lepszy.

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez wooysiah ; 20-05-2008 o 11:44

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Check na flopie wyraźnie mi się nie podoba. Po co dawać mu darmową kartę? Co zagramy gdy przeczeka, a na turnie wskoczy 9, 10, J lub A? Stawiamy się w sytuacji kompletnie loteryjnej.
    Nie.
    Uważam, że czekanie jest po prostu (w domyśle) odłożonym foldem.
    Na miejscu oppa też bym wtedy przeczekał, bo widać, że to MY mamy problem w rozdaniu. A po niebezpiecznej karcie stawiam Cię na AI.
    I zgaduj sobie na zdrowie.