Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    wiatraczek działa mi dobrze jak patrzę

    a jak sprawdzić zasilacz?? nie jest za ciepły jeśli to miałby być jakiś symptom...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Mi też się wyłaczał, pewnego razu sie wyłaczył i juz nie właczyl. Zasilacz padł. Po wymianie zasilacza wszystko gra. Tez myslalem ze to procesor sie przegrzewa, nawet rozkrecalem itp, ale to byl zasilacz. Pozdro.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Miałem podobnie jakieś 3 miesiące temu ... okazało się, że poszły cztery tranzystory na płycie głównej

    pzdr,
    raiinbow

  4. #14
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Nie napisałeś dokładnie co się dzieje, czy po wyłączeniu uruchamia się ponownie, czy może się wiesza (znaczy się dalej pracuje ale nie da się nic zrobić), a może wyłącz się i nie uruchamia ponownie?
    Nie napisałeś jaki masz system (XP, Vista?) i jakie masz SP. Myślę, że łatwiej by było coś poradzić gdybyś bardziej szczegółowo opisał problem.
    Pozdrawiam Marona.

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    kompuer się w pewnym momencie wyłącza poprostu tak jabym wyciągnął wtyczkę z prądu... i nie uruchamia się ponownie dopóki sam go nie włączę

    mam XP SP2

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    12
    Witam

    Miałem kiedyś ten sam problem, wymieniłem zasilacz na lepszy i od tamtej pory wszystko działa.

    Pozdro

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jak chcesz kupować zasilacz to polecam: www.zenfist.pl i wybierz coś z Tagan'ów - ja sam mam jakiś 480W

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Tarnobrzeg
    Posty
    467
    Również miałem taki problem, wystarczyło przeczyścić wiatraczek i zasilacz. Bo był strasznie zakurzony
    Ale czytałem też że właśnie jak ktoś wcześniej wspomniał może to być związane również z procesorem, że jakiejś pasty czy coś brakło.
    Sprawdź w biosie ile stopni ma procesor powyżej 50% to już jest źle i pewnie wystarczy przeczyścić.

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    alchemik, sprawdź czy synek nie wyłącza Ci kabla z gniazdka... mój znajomy tak miał...

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    alchemik, sprawdź czy synek nie wyłącza Ci kabla z gniazdka... mój znajomy tak miał...
    lol... Jeśli w takim tempie się rozwija to za tydzień będzie uczył tatusia jak się wygrywa satelity do EPT. Szkoda, że w tym sezonie już nie ma szans załatwić alchemikowi WSOPa, ale może i dobrze bo co on sam tam bez Kubusia by zdziałał.