Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    To całkiem fajny bonus jesli grasz full ring i jestem graczem tight, odpowiada to mnie wiecej 100% rakeback. Jesli spodoba Ci sie granie w Hollywood Poker, polecam w nastepnej kolejnosci sprobowac Pokerroom. Najwiekszy room w tej sieci oferuje przy okazji najlepsze warunki (x7) pamietaj, zeby zapisac sie uzywajac kodow z bonuswhores, vegaspokerpro lub pokersourceonline. W ich ofercie dostaniesz 2 razy wiekszy bonus.

    4) Jeżeli pierwszy z bonusów jest jeszcze nie przyznany - czy jest sens robić kolejny depozyt by załapać się na reload?
    Wszystkie bonusy w Poker(Ongame) Network sa (i tutaj nie ma polskiego slowa) stackable(wkładane na stos?), tzn po skonczeniu wyrobienia jednego od razu zaczynasz robic nastepny.

    DuzySlon

  2. #12
    Elegancko - dzięki za wskazówki.

    pozdrawiam
    w_nie

  3. #13
    Witam!


    Mam tu gdzies freerola za bronze level podobno o 9:00 EST - która to po naszemu będzie - nie widzę tego turnieju w kliencie ;(

    pozdrawiam
    w_nie

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Wydaje mi sie ze powinno to byc o 3 rano.

    DuzySlon

  5. #15
    Luuudzie - kiedy oni spia ))))))))))))))))))


    dzięki

    pozdrawiam
    w_nie

  6. #16
    Witam!

    Nie władam językiem zbyt dobrze więc proszę o wsparcie - dostałem maila z manager@hollywoodpoker.com (wczesniej jedynie support sie odzywal).

    I have randomly selected your account to take part in an exclusive player
    survey!

    If you are interested in providing us with your feedback on clubHOLLYWOODpoker
    then we will be happy to enter you in a $500 cash draw.

    We'll be rewarding 5 lucky participants based on a random selection from
    completed surveys:

    1st out of the Hollywood Hat gets $250
    2nd gets $100
    3rd gets $75
    4th gets $50
    5th gets $25

    We're only sending this offer to a hand-picked group, so your odds of winning a
    prize are very good. Your responses will remain private and secure, and winners
    will be notified by email in June.

    Ready to get started? Visit the link below to take the survey:
    https://www.surveymonkey.com/s.asp?A=i tam dalej numerki

    The survey will close on May 31st, so make sure you get your responses in
    early, this is your chance to have your voice heard and earn some cash!

    Kind Regards,

    David

    Hollywood Poker Manager
    Manager@hollywoodpoker.com
    www.hollywoodpoker.com
    Where The STARS Come To Play!
    Po kliknięciu w link:

    Thank you for deciding to take the clubHOLLYWOODpoker Survey. You are part of an extremely selective group to receive this offer, and we've kept it brief!

    When you have answered the questions you will be entered into our $500 prize draw, with winners to be announced in June.


    1. Do you know about clubHOLLYWOODpoker?

    yes
    now

    You've almost completed the clubHOLLYWOODpoker Survey!

    Please click next to submit your answer and enter your account in our Cash Draw!

    When you click 'next' your entry will be saved and you will be directed to the Hollywood Poker homepage. Winners will be notified by email in June.

    You're done!

    Thanks for your participation in the survey. Winners will be announced by email in June.
    Na co właściwie chcą mnie namówić?
    Mógłby mi ktoś przybliżyć temat?

    pozdrawiam
    w_nie

  7. #17
    Jeszcze jedno zagadnienie:

    Można tam wymieniać punkty na cash: posiadając 1200 pkt dostępnych jest kilka opcji, np:

    *$10 after 70 Poker Points at 7x (1000 points)

    *$80 after 720 Poker Points at 9x (5000 points)

    Co to znaczy?
    Jak się uwalnia te pieniążki?

    pozdrawiam
    w_nie

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    punkty mozna wymienic na bonus ale potem muszisz jeszcze go wyrobic, np za 1000pktow kupujesz 10$ i zeby je dostac musisz zdobyc 70 punktow (7x za kazdego dolara)

    nie gralem tam ale gdzie indziej w tej sieci i tak bylo

  9. #19
    Witam!


    Tak z ciekawości - ktoś wyrobił sobie ten bonus z iPodem (500+iPod)? Bezproblemowo przysyłają te "radyjka" do Polski? Czy wiąże się to z dodatkową opłatą?


    pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2003
    Posty
    129
    Witam!


    Z regulaminu wynika, że 'The Apple iPod nano and shuffle' dostępne są tylko dla graczy z USA i Kanady. Dla reszty pozostają koszulki 'T-shirt'.


    Pozdrawiam



    MICHAŁ