Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Zielona Góra
    Posty
    135
    To może ja wskaże na Titan Poker. Wystarczy że siedzisz przy stole a punkty lecą (pod warunkiem że pula większa niż 5$)


    pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Pawlak
    I wlasnei na tym polega wyrabianie bonusow. Bonusy sa tylko DODATKIEM do gry... ale bankrolla na nich nie podwoisz

    dodatkiem dla dobrych graczy a podstawa dla poczatkujacych i srednich


    dla wielu osob stanowia one 90% zarobku z pokera

    ja zaczynac grac grajac wychodzilo lekko na minus ale dzieki bonusom mialem znaczacy plus


    Odnosze wrazeni ze psizesz o czyms o czym nie masz pojecia, duzo bonusow wyrobiles?

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    sebkrol, prosze Cie...

    1. Jesli bonus dla kogos to podstawa "zarobkow", to powinien natychmiast zakonczyc przygode z pokerem...
    2. Wycoagnales jedno zdanie z kontekstu i je komentujesz. Napisalem, ze wyrabianie bonusow wcale nie jest takie proste jak sie wydaje, a co za tym idzie - nie powinno sie grac tylko po to zeby go wyrobic, bo tak sie poprostu nie da i (w najleposzym wypadku) wyjdzie sie na zero.

    3. "dodatkiem" dla dobrych graczy... wiekszej bzdury nie slyszalem. Dla dobrego gracza 100$ bonusa to pokrycie kosztow 3xBB No, chyba ze mamy inne pojecie "dobrosci"

    4. Czytajac Twoj post mozna odniesc wrazenie, ze Ty juz do tych "dobrych" sie zaliczasz - szczere gratulacje

    5. Wyrabianie bonusow nie jest dla mnie powodem do dumy... jesli dla Ciebie tak, to inna sprawa. Ja sie pseud-osiagnieciami w stylu mega-bonusow chwalic nie zamierzam.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    nie zgodze sie, poczytaj na bonuswhores ile mozna wyciagnac rocznie nawalajac same bonusy, to sie mocno zdziwisz... to wszystko ekonomia, kasa to kasa, wszystko sie zgadza jak jestes na plus, ale dlaczego odpuszczac sobie tysiace dolarow rocznie z bonusow? dla mnie to istne szalenstwo! skoro moge miec te kase, to dlaczego mam z niej swiadomie rezygnowac?

  5. #15
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    krakow
    Posty
    96
    przez takich wlasnie lowcow bonusow polacy sa dyskryminowani na kilku pokerroomach

    nice

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Ad 1 glupota, czemu ajk ktos zarabia ma rezygnowac?? bo ty tak twierdzisz? :lol: :lol:

    Ad 2 lol niby w jakim kontekscie zdanie "bankrolla na nich nie podwoisz" znaczy cos innego??? mozesz podwoic i nawet potroic

    Ad3 kurde skoro dobry gracz gra na stolach z bb 30$ to fakt mamy inne pojecie dobrosci, dla mnie dobry to juz ktos kto gra nl100 lub nl200 wygrywajac w miare systematycznie

    Ad4 jeszcze nie bo nadal 200-300$ bonusa to dla mne sporo i na stawkach jakich gram nie jest to super szybka kasa

    A5 co ty zmyslasz?? nie powiedzialem nigdy ze to powod do dumy, ale sposob na zarabianie kasy


    Z twojego postu jednoznacznie wynika ze ty najchetniej kazdy bonus jaki wyrobiles w trakcie grania zwrocilbys pokerroomowi o ile bylaby taka mozliwosc. Do tego dla ciebie poker to sztuka dla sztuki. Sam napisales ze masz rodzine i prawe i grasz sobie w pokerka czysto rekreacyjnie. Ale znakomita wiekszosc gra dla KASY!!!!!!!!!!!!!

    i chodzi o to by jak najwiecej zarobic i bonusy sa swietnym narzedziem do tego

    Ty proponujesz ludziom uczyc sie grac w pokera i nie zawracac sobie glowy bonusami. A ja uwazam ze znakomicie latwiej jest wyrabiac bonusy i przy okazji sie uczyc grac , dzieki bonusom mozesz uzyskiwac taki sam zarobek jak grasz duzo lepszy od ciebie, ale wlasnie grajacy ciagle w jednym pokerroomie dlatego ze np mu sie podoba soft

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez kabulek
    przez takich wlasnie lowcow bonusow polacy sa dyskryminowani na kilku pokerroomach

    nice

    nie jak powiedzial warebel itnieje strona bonuswhores i jakos jest ona nie po polsku i preznie dziala???

    polacy sa dyskrinowani przez multi konta i inne oszustwa majace na celu wyludzenie bonusow jak najmniejszym kosztem

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    wy polacy macie chyba jakies komplexy? heheh LOL!
    skoro daja wszystkim bonusy, dlaczego ich nie brac? dokladnie tak jak pisze sebkrol, bonuswhores to chyba amerykanski serwis, wiec jak widac nie tylko polacy poluja. zreszta jak umie ktos czytac, to mozna sie tam dowiedziec wielu ciekawych rzeczy, oraz to ze najlepsze dziwki polujace na bonusy heheh, potrafia wyciagnac rocznie nawet 70K $. wiecej komentarza chyba nie potrzeba... poza tym nie ma sie czego wstydzic ze sie korzysta z bonusow, ja nawet twierdze ze ten kto z nich nie korzysta powinien sie raczej zastanowic... bo niby dlaczego? co bedziesz udawac wielkiego polaczka, ktory nie potrzbuje kasy za darmo i zbawisz caly nasz "zlodziejski narod"? stereotypy to stereotypy, a ty sie martw zeby miec wiecej kasy, a skoro w miesiacu mozna mysle spokojnie 1-2K$ z samych bonusow wyciagac grajac duzo, to chyba logiczny argument za?

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Trojmiasto
    Posty
    336
    sebkrol, nie chce mi sie z Toba na ten temat dyskutowac. Masz dziwny tok myslenia (co nie znaczy ze nie sluszny) a do tego mnie nie sluchasz... nigdzie nie napisalem ze mam prace, o rodzinie juz nie wspominajac

  10. #20
    Myślę, że żaden z graczy nie pogardzi takim czy owakim bonusem. Jak dają trzeba brać i tyle.

    Chodzi o to, że trzeba umieć brać, a ja się przekonałem że nie jest to jednak takie proste i długa droga przede mną.

    pozdrawiam
    w_nie