Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    przeciez w zagraniu pozycyjnym nie ma znaczenia jaka masz karte.

    chodzi o to by wykorzystac karty na stole do zmuszenia przciwnika do zrzucenia reki.

    nie przywiazujcie zbyt wielkiej wagi do tego ze gracz jest ciety na HERo, po prostu hero kilka razy pokazal blefa tamtemu graczowi a poniewaz gracz nie ejst jakis najlepszy hero podejrzewa ze moze tamten gracz gracz slabiej niz zwyle, aczolwiek nie ejst jakims sfrustrowanym debilem z klubu neverfoldow

    ManYac jestem jak najbardziej powazny, nie wiem o co ci chodzi, ale rozumiem ze mam juz nie wrzucac zadnych rozdan

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2005
    Posty
    188
    No to odpoweidzialem lepsze rozwiazania imo to raise preflop zeby zasugerowac dobra reke i miec podwojna przeage pozyci i sily. Albo raise na flopie ale ja nie gram tak jak ty wiec nie wiem jak ciebie postrzegaja inni. Czy bys zrobil slow play na takim flopie?

    Twoj pomysl zeby robic bluff tylko jak dojdzie 4 do koloru nie ma sensu z czysto matematycznego punktu widzenia nawet jakby foldowal 100%.

    w puli jest ~18 ciebie kosztuje 8 wygrywasz 18 raz przegrywasz 8x4=32 wiec tylko sie to oplaca przy optymistycznym zalorzeniu ze zabetuje i sfolduje.
    Ostatnio edytowane przez Znachor ; 09-02-2007 o 16:45

  3. #13
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Witam
    Soprano,
    mam pomysł ma Twoją stopkę
    -------------------------------------
    "Rozmiar XXLAG

    Nie próbujcie tego robić sami w domu.
    Wszystkie ewoulucje zostały wykonane przez zawodowych kaskaderów"
    --------------------------------------------------------


    pzdr

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ManYac jestem jak najbardziej powazny, nie wiem o co ci chodzi, ale rozumiem ze mam juz nie wrzucac zadnych rozdan
    Wrzucaj co chcesz. Po prostu ten call z K6o jest niedorzeczny i nie ma zadnego logicznego wytlumaczenia dla mnie, poniewaz w przewyzszajacej wiekszosci przypadkow stawiasz siebie w fatalnej sytuacji. Tak jak np tutaj. Call z K6o na 6 osobowym stole ? Takie zagrania widuje sie na micro stawkach wsrod graczy ktorzy nie potrafia grac i nie mow mi ze to "wyzsza szkola jazdy" bo nikt z high stakes graczy tak nie gra, no chyba ze Gold w HSP.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez ManYac ; 09-02-2007 o 17:05

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nigdzie nie napisalem ze wyzsza szkola jazdy ani ze to jakies super zagranie i nie denerwuj sie tak

    i jak wogole mozesz mowic/porownywac ze w hsp nikt tak nie gra, przeciez to inny swiat nny poziom myslenia

    peace

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Ok znasz moje zdanie. Fold preflop.

    Nie denerwuje sie.

    Pozdrawiam.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    re-raise o 14 BB jak calnie i zaczeka na turnie to bet o 3/4 pota, jezeli nie zaczeka na turnie tylko zabetuje to zacząłbym się wtedy zastanawiać dopiero nad własnymi kartami ;p

    Chociaż napisałeś, że jest cięty dlatego uważam, że dociągnie do końca jeżeli ma jedno karo na łapie

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Play Money
    Posty
    1,396
    Jak można robić call pre flop zakładając już, że będzie się blefować?

    P.S. Podzielam zdanie ManYac'a i też się nie denerwuje

  9. #19
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    320
    IMO mini re-raise do 14BB,
    call jest bez sensu bedzie za mała pula żeby befować jak dojdzie karo i skoro piszesz że kilka razy pokazałeś co porafisz spodziewał bym się call po karo.
    jakiś strasznie duży re-rasie też nie ma sensu możesz być już po akcji na ternie potcomitedy i też sprawidzi IMO jedyna szansa na wygranie rozdanie do mini-reise i call od przeciwnika, w tej sytyacji najwazniejsza bedzie gra na ternie i riveze

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    muszę stanąć w obronie soprano, często pozycja to jedyna broń jaką dzierżę w ręku, choć karty dobieram staranniej osobiście, Kx to dla mnie raising hand na SB przeciwko BB, tutaj też daję raise od razu na flopie, sugeruję made hand, nie czekam na karo, bo jeśli on je ma to też będzie z nami szedł do river czego nie chcemy, jeśli da call i check na turnie to robię 4/5 bet (z niby made hand, oczywiście w zależności co przyjdzie na tym turnie) i tutaj jeśli nie zabiorę puli to dla mnie koniec, nie wkładam już więcej żetoników do puli, czekam na dobrą rękę na niego i gram ją very fast...
    ale uważać trzeba, uwierzycie że jakieś pół miesiąca temu spojrzałem na statystyki na pozycji Dealer i zanotowałem spadek!!! to wynik raisowania ze śmieciem, oczywiście leak już naprawiony