Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    EASY GFOLD, PRZECIEZ PRZECIWNIK MIAL T7s I TRAFIL PARE I PRZEGRALES

  2. #12
    Olor przecież nie wiem co ma przeciwnik, chcialem tutaj raczej wykorzystać moment, w którym do puli przedemna nikt jeszcze nie wszedł i skraść blindy, teraz pytanie czy jest to możliwe przy tak niskim M. Koleś, który mnie sprawdził miał deepstack, ale pewnie by go utzymał do momentu, w którym miną te moje trzy okrążenia stołu i za każdym razem mnie sprawdził. Czy w takiej sytuacj uderzać z any two lub czekać na jakieś odrobine lepsze ręce, wszystkie pary i as high?

    PS. Dzięki wszystkim za odpowiedzi.

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    210
    Szczerze mowiac to jest to imo easy push. Sam pisales ze masz M=3 wiec taka kradziez da ci niezlego boosta. A jesli deepstack jest fishem sprawdzajacym z takimi handami jak wlasnie T7s to lepiej dla ciebie

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Q9o ma 55% vs any2 + folding eq. = easy allin

  5. #15
    Folding equality to są szanse na zrzucenie kart przez przeciwników? pytam nie wiem co to znaczy wogole? i wzasadzie skąd takie obliczenia 55% vs any2, albo inaczej jak to policzyć? Chyba dodatkowo bedę musiał przyswoić koncepcje ICM może polecicie jakieś materiały, programy itp. Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Wrzucasz Q9o vs random hand przeciwnika do jakiegoś kalkulatora pokerowego i Ci pokazuje ile masz %.
    Fold equity - Wikipedia, the free encyclopedia

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez marek Zobacz posta
    i wzasadzie skąd takie obliczenia 55% vs any2, albo inaczej jak to policzyć?
    Ściągnij sobie program PokerStove albo używaj tej stronki: ProPokerTools.com - Serious tools for serious players (a swoją drogą ma ona też kalkulator ICM - Hold'em Turnalyzer)
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 24-06-2009 o 07:16