Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Nie wiem tylko dlaczego nie betujesz turna i czekasz chyba zeby spadlo . A na river po tym 3becie to nic nie bijesz oprocz blefow. Dlatego ja bym tam tylko callnal i zrobil notke.
    Ostatnio edytowane przez BartekPL ; 18-03-2010 o 17:36

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez cookies Zobacz posta
    Jezeli tu gra for value to od czego chce calla? Od J6? bez jaj
    99, a-high

    Chociaż to mało prawdopodobne.

    Nie betowałem turna dla pot control i chciałem wyindukować blef na river, nikt mnie tutaj na 2 pary nie obstawi nigdy.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    99, a-high

    Chociaż to mało prawdopodobne.

    Nie betowałem turna dla pot control i chciałem wyindukować blef na river, nikt mnie tutaj na 2 pary nie obstawi nigdy.
    Lol. Check dla pot control na turnie wrzucasz stack na river. Wiec ja tego zabardzo nie rozumiem. Juz predzej ze chcesz zeby tam zablefowal ale to i tak jest tylko call.

    Myslisz ze 99 i A higgh cie tam koluje?

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2009
    Posty
    23
    Moim zdaniem co do tego rozdania to nie betowanie turna jest moze nie bledem ale bardzo ryzykowne leżal draw do koloru i również draw do strita GDYBY MIAL KQ ALE poza tym ciekawe rozegranie bynajmniej odwazne ALE co do niektorych opini kolegow twierdzacych że on moze miec wysoko itd w turniejach przy wpisowym do 15$ dolarów na poczatku jest taki gnoj ze moga cie 3 betowac nawet z 55 czy jakimis konektorami to nie jest deep stack a szczegolnie na poczatku trzeba grac odwazniej nie bezmyslnie ale Tight-Agresiv lub dac donkom blefować PProste

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To był deep stack.