Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 89
  1. #11
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Do okulisty idźcie a nie ludzi od baranów wyzywasz... :/

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    wczoraj osoba disconnected callowala mojego AI

  3. #13
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    a taki off-topic,

    jak można 2 razy cold-callować KK na buttonie przy dwóch oppsach?
    jakbyś to grał na flopie np. A,10,8 rainbow?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Cytat Zamieszczone przez nowy123 Zobacz posta
    Zaraz wielkie oszustwo, soft się pierdyknął, albo proponuje odstawić jaranie przynajmniej na jakiś czas.
    ok moze masz racje bo każdy ma prawo myśleć po swojemu ale odpowiedz mi jak byś sie czuł gdyby taka historia się TObie przydarzyła??? czułbyś się szczęsliwy a może .... oszukany??? więc jeśli mozesz przemilcz a watek taki jakie moje odczucia może troszeczke za mocne ale prawdziwe

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Yarek Zobacz posta
    a taki off-topic,

    jak można 2 razy cold-callować KK na buttonie przy dwóch oppsach?
    jakbyś to grał na flopie np. A,10,8 rainbow?


    Rozumiem Twojego posta i też uważam, że rozegranie tych króli jest słabe...ale kto zna Egona wie, że on grając na kilkunastu stołach rozgrywa praktycznie tylko nutsy i uwierz mi że to jest jedyna soba, którą znam która nawet na flopie 247 tęcza na beta rereisera sprzed flopa zrzuciłaby te KK po flopie!!!! Dlatego właśnie nie wchodzi tu w grę żadna pomyłka z jego strony, on nawet myślał czy te KK nie zrzucić i dlatego też przed naciśnieciem call napisał "AA, ale muszę" i bardzo niechętnie naciskał sprawdzam!!! Mogłoby się komuś wydawać, że mu się stoliki pomyliły jak gra na 12 jednocześnie, ale to była gra specyficzna z tego względu, że gość który zrobił rereise pf jest naszym dobrym znajomym z reala i on też rozgrywa tylko mocne handy!!!

    Ludziom, którzy piszą o okularach czy tego typu nie odpowiadam, bo są śmieszni.

    Tym którzy mają ochote z tego żartować mówię OK, nawet nam jest śmiesznie gdy czytamy posta "to ja sprawdzam pokaż karty...aaa to jednak nie sprawdzam"

    Ale pozostaje jeszcze jedna kwestia, że coś takiego się wydarzyło i co ewentualnie można zrobić by takie sytuacje nie miały więcej miejsca

  6. #16
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Pierwsza sprawa, napisać do supportu i sprawdzić co odpowiedzą ... może udałoby się im odtworzyć ten błąd, jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówicie.

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    459
    Cytat Zamieszczone przez Doli Zobacz posta
    Pierwsza sprawa, napisać do supportu i sprawdzić co odpowiedzą ... może udałoby się im odtworzyć ten błąd, jeżeli rzeczywiście jest tak jak mówicie.

    Egon pisał na live chacie i został zignorowany, wszedł też na stolik na którym grał zwycięzca tamtego rozdania i próbował z nim rozmaiwać, gość najpierw 3 razy zmieniał stolik!!!! a później w końcu odp na pytanie co miał wtedy w ręce "nothing" .... a gdy Egon drążył to odp "secret". Dziwne bo tego gościa było można do końca wieczoru sptkac tylko na jednym stoliku i to nl25 i nl10

    Napisał też maila do supportu softu i supportu ogólnego boss medii, do którego polecił napisać Palo!

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Szczecinek
    Posty
    199
    Doli napisałem posta do supportu pokerresponse i supportu pokerheaven poradził mi tak Palo któremu jestem bardzo wdzięczny ciekawy jestem jak to załatwia a tak apropo dziekuje za taki komentarz bo o to właśnie mi chodzi a nie o to czy piłem jarałemalbo czy ktoś mi wierzy bo tego nie udowodnie chciałbymtylko aby sie ponownie temu przyjrzeli a gdy pisalem do nich na live czacie po prostu mnie olali i to nie ładnie a oczywiście pisałem z nimi po angielsku i ze spokojem

  9. #19
    Niestety Boss ma takie właśnie podejście, sam jestem ciekaw jak to się zakończy ale nie spodziewałbym się za wiele po nich.

    Jak przy stole był ktoś z Paradise to daj znać - poproszę o HH i wyjaśnienie.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    To wkoncu znajomy live to raisował czy jakis nieznany koleś ktory mowi ze mam "nothing" ?