Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 92

Wątek: Polska Austria

  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez Jani Zobacz posta
    Tak po lekkim ochłonięciu:
    a) wynik sprawiedliwy
    ale co to znaczy sprawiedliwy? powinno byc 4:0, ale Boruc ani razu nie wyciągal pilki z siatki, bo ogrona grala jak cioty, ale bramkarza mamy na poziomie światowym, przykro mi, ale Austriacy nie potrafili mimo 100% sytuacji go pokonac, więc o co chodzi?

    A taka gra jak Lewandowski to nic dziwnego, tak się po prostu gra w piłkę, bez przesady, że miał przewidzec, że za takie pociąganie za koszulkę można odgwizdac karny

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    chcielismy dobrze wyszlo jak zawsze, parę osób zbluzgalem przy okazji na shoutbox'ie, ale kto widzial, wie że się należało, jeśli wykoszetem obelga trafila do kogod innego, przepraszam
    Już przyjmowałem Twoją skruchę, ale chyba musimy się spotkać na HU

  3. #13
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    no problem HU, na FTP masz konto?

  4. #14
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    ale co to znaczy sprawiedliwy? powinno byc 4:0, ale Boruc ani razu nie wyciągal pilki z siatki, bo ogrona grala jak cioty, ale bramkarza mamy na poziomie światowym, przykro mi, ale Austriacy nie potrafili mimo 100% sytuacji go pokonac, więc o co chodzi?

    A taka gra jak Lewandowski to nic dziwnego, tak się po prostu gra w piłkę, bez przesady, że miał przewidzec, że za takie pociąganie za koszulkę można odgwizdac karny
    Już miałem nie pisać, ale nie trawię gwałtu na logice..

    Sugerujesz, ze wynik jest niesprawiedliwy? No więc dlaczego?

    Z przebiegu gry? No weź nie żartuj...

    Bo sędzia nas przekęcił z karnym?

    A co ze spalonym?

    PS. O faulu na Ivanshitzu (czy jak się tam nazywa) w polu karnym juz nie wspominam...

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    jak mówilem juz wczesniej, sluchaj uważnie bo nie będe powtarzał: jest różnica pomiędzy pomyłką przypadkową a skurwysyństwem, czyli szukaniem okazji.

    Poza tym mecz w drugiej połowie wyglądał jak wyglądał też ze względu na wynik 1:0 dla nas, inaczje Polacy graliby końcówkę gdyby był remis, więc to jest spora różnica

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez wanpi Zobacz posta
    no problem HU, na FTP masz konto?
    Online? A po co płacić tyle rake'u? Poza tym na żywo mógłbyś mi te wszystkie "komplementy" powtórzyć, liczę, ze poprzesz je wyjątkowo merytorycznymi argumentami

    No - i tak jak Ci pisałem - rozumiem, że konkretny z Ciebie gość, a nie przysłowiowy studenciak w okularach

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    rozumiem, że nie podejmujesz rękaicy,
    zaznaczam że jestem na mega tilcie, więc masz łątwiej

  8. #18
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    nie mam konta na FT, czekam na Ongame, podaj mi stawki itd na PW

    a tak w ogóle to uderzaj na gg 1487543, bo już gram na zbyt wielu stolach

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    zagralismy fatalnie, na 3pkt nie zasluzylismy, biorac pod uwage klase niemiec a Austrii to zagralismy duzo slabiej niz w 1 meczu

    ale czy choc raz qrwa to nam nie mzoe dopisac szczescie ???

    czy jakis lysy debil musi nam odebrac szczescie?

    jak mozna zagwizdac taki faul? wogole cala sytuacja kosmiczna, najpierw powtorka wolnego i Webb upomina austriaka i .... Lewandowskiego zamiast Baka, Lewandowskiego ktory tam nic nie zrobil i jakby kontynuujac ta pomylke skupia swoja uwage na Lewandowskim i gwizdze faul z kosmosu. Tzn faul sam w sobie byl tylko ze to co powiedzial Boniek, gdyby takie cos gwizdali to po 10 karnych na mecz by bylo, przy kazdym stalym fragmencie.....

    FU Webb !!

  10. #20