Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    no to prosimy o w miare wczesnego satelite'a i bedzie mozna bez problemu pojechac

  2. Twórzmy powolutku listę osób zainteresowanych. Właściwie to już planowałem rezerwować bilet, natomiast problem w tym, że w zależności od zwcięzcy będzie preferowany inny port lotniczy, z którego zwycięzca będzie chciał lecieć do Dublina. Do wyboru Kraków, Poznań, Łódz, Wrocław, a Macia, czy Zdzisio będą preferować Berlin. Zapewne ze Sląska też są połączenia. Pojawia się też problem, czy można zamówić bilet z możliwością dodania danych osobowych w późniejszym terminie.

    Dzisiaj jeszcze nad tym pomyślę, jak to najlepiej zorganizować.

    Linda ze swojej strony obiecała pomoc w znalezieniu hotelu w korzystnej cenie w pobliżu miejsca rozgrywek.

    Please let me know what cost the airline ticket is and I can get very good prices on nice hotels very near by.
    Jestem zwolennikem dobrej organizacji i starannego planowania. Dlatego
    przepraszam za pewną improwizację, ale miałem zupełnie inne plany odnośnie wysłania gracza z Polski na turniej naziemny. Dublin pojawił się nagle, a w sumie szkoda, żeby stracić okazję wyjazdu na ciekawy turniej, gdzie było nie było pula nagród to 100.000 Euro. Przede wszystkim jednak świetna zabawa i przygoda !

    Robert

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    Witam,

    cóż, dlaczego by nie spróbować ;]

    pozdr
    Warsaw

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    15
    ja również chętnie spróbuje swoich sił

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    115
    Prosze mnie zapisać.

    Pzdr,
    Jacek

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    244
    Ja tez powalcze

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    tez sie pisze

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    ja rowniez

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    i ja

  10. Dzięki za zgloszenia i proszę o kolejne

    Musimy chyba podziękować liniom lotniczym takim jak Ryanair czy Easyjet, bo dzięki nim jak popracujemy nad logistyką to Polacy mogą o wiele częściej niż dzisiaj pojawiać się w turniejach naziemnych w UK.