Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 95

Wątek: Rakeback

  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    a Tobie sebkrol trudno zrozumiec ze rakeback nie wyklucza bonusow? bonusy sie szybko koncza a rakeback zostaje - nie powiesz mi ze Ty z samych bonusow zyjesz

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez anatom Zobacz posta
    Sklepik to sklepik. W pewnym sensie jest to rb, ale nie w dosłownym. Na i4poker masz sklep i rb - jak byśmy to nazwali 2xrb?
    Pewnie jest tak jak na FTP czyli rzeczy ze sklepiku są odejmowane od rb czyli masz do wyboru albo kasę, albo coś ze sklepiku

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    masz racje a jak rozegra 5 mld rozdan to z rakebacku napewno zrobi wiecej niz ktory kolwiek pokerzysta

    nie sadzilem ze to bedzie tak trudne do zrozumienia chodzilo mi o to ze bonusy oparte o system rh bede dawaly wiecej niz sredniej wielkosci rb

    i piachu nie pisal ile ma zamiar grac ale skoro wy zakladacie ze mial na mysli 100k + rozdan to pewnie amcie racje
    czy ja pisałem o 5 mld rozdań? chyba nie...

    poza tym pokaż mi jakiś bonus oparty na rh w ktorym na NL50 wyjdzie więcej niz 50-60# rake back(oczywiście mowimy o jakimś dluzszym bonusie - powiedzmy >1000$)

    Oczywiście priorytetem powinna być sama gra (osiągnięcie jak najlepszego ptbb/100)

    aa no i zapomniałbym... sebkrol ma zawsze racje

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    a czy aj pisalem o 100k ?? chyba nie ?

    A czy ja psialem o 50-60% rakeback ? chyba nie ?

    Uwielbiam jak ludzie cos mi wmawiaja a potem z tym nie zgadzaja LOL

    Wogole to nie wiedzialem ze 50-60% rakeback to standardowy rakeback teraz jest

    Bonus bardzo czesto rowna sie rake back bo jest np uwalniany po zdobyciu ilus tam punktow ktore zaleza wprost od raku

    i ja nie gram nl50 wiec bonusu nie wyrabialem zadnego chyba od 1,5 roku

    Ale np gram ostatnio na Ultimatebet i wkurza mnie ze tam ich system jest zbudowany w oparciu o rh a nie rakeback

    A i ostatnie Twoje zdanie Kristos z pewnoscia mialo podkreslac Twoja rzekoma wyzszosc ,

    Czy to naprawde jest takie dziwne ze gdy ktos sie wypowiada na jakis temat to wydaje mu sie ze ma racje ? Chyba to jest calkiem normalne a sytuacja odwrotna byla chora

    Ja w tej sprawie mam takei zdanie wy mozecie miec inne

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    re up
    Ale ostatnie slowo musi byc _zawsze_ Twoje, right ?
    Pzdr

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    no moze i tak Ale to co innego :P

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Pewnie jest tak jak na FTP czyli rzeczy ze sklepiku są odejmowane od rb czyli masz do wyboru albo kasę, albo coś ze sklepiku
    Nie, na i4 rakeback to rakeback, sklepik to sklepik Za zakupy w sklepiku nie tracisz RB.

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Dokładnie
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 25-05-2008 o 22:36 Powód: usunięty zbędny cytat

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez piachu01 Zobacz posta
    Pewnie jest tak jak na FTP czyli rzeczy ze sklepiku są odejmowane od rb czyli masz do wyboru albo kasę, albo coś ze sklepiku
    Z tego co się zdążyłem zorientować to wartość rzeczy ze sklepiku jest odejmowana od RAKE'u a nie rakebacku, a to bardzo duża różnica. Ale jak w praktyce jest to jeszcze nie wiem bo nie zamawiałem

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Z moich obliczeń pi*oko wynika że na PS możemy zdobyć mniej więcej tyle samo pt co na I4 grając jakiś czas. Ceny w sklepiku na I4 są trochę wyższe. Poza tym na PS jak masz wysoki status VIP to te pt ci sie mnożą.

    Więc
    - musisz zdobyć supernovą (na NL50 jest w zasięgu)
    - pt wymieniasz nie na kasę tylko na towary które sprzedajesz na allegro - to się bardziej opłaca ale musisz najpierw sprawdzić co po ile stoi bo niektóre rzeczy się bardziej opłacają a inne mniej.

    I myślę że będziesz miał lepszy rb niż ten na I4 biorąc pod uwagę fakt że tam masz rb + sklepik.