Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 96
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    156
    a ja mam pytanie
    skoro zamkneli PokerDucks to gracze wyplacili kase ?
    bo jakby tak nagle zamkneli opoker to ja nie wiem :/

  2. #12
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Tylko czym się teraz będzie kierował gracz cashowy przy wyborze roomu?
    Doświadczeni to pewnie ruchem, wiarygodnością i jakością supportu. A niedoświadczeni zapewne (first) deposit bonusami itp. duperelami bez większego znaczenia.

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    ale uważam iż jak na roomie A daja rb a na roomie B nie daja, to lepiej wybrać room A.
    A ja właśnie uważam, że lepiej jest grać bez RB w wiarygodnej pokerowni z dużym ruchem zamiast w jakiejś, za przeproszeniem, chujowni z RB. A że nie tylko RB się liczy to pokazuje przykład wspomnianego przeze mnie WPX na kórym gra średnio z 50 graczy.

    jdx
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 04-01-2010 o 18:32

  3. #13
    no to sam sobie odpowiedziales czemu nikt nie chce grac na wpx.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Artykuł propagandowy rzekłbym Jesli zniknie rb z ipokera i boss medii gracze pójdą do innych roomów - większość sieci ma rakeback - łącznie z FTP i ja nie widze absolutnie ZADNEGO uzasadnienia, aby grac na psie gdzie room zarabia na mnie krocie - wole sieci, ktore dzielą się zyskiem.
    Podsumowując rakeback nei zniknie, co najwyżej WSEX będzie miał traffic jak PS

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez rfl Zobacz posta
    no to sam sobie odpowiedziales czemu nikt nie chce grac na wpx.
    No ale przecież tam dają 75% RB. Więc zupełnie nie rozumiem dlaczego ta pokerownia nie jest "zalana" przez rakeback pros.

    jdx

    PS. Wcześniejszy wątek.

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Troche to dla mnie bezsensowne, rakeback jest po prostu forma bonusa. Niektorzy nie maja rakebacka, a maja bonusy i tez w przeliczeniu daje im to jakis procentowy zwrot wygenerowanego rake'a. Czy to w formie rakebacka, sklepiku czy jakichs regularnych bonusow roomy powinny oferowac jakas nagrode za to, ze gramy u nich.

    Faktycznie multitablingowcy, co nituja po 16-20 stolow to lekkie przegiecie, ale wydaje mi sie, ze nie ma az tak duzo graczy, ktorzy uprawiaja taki multitabling.

  7. #17
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Co sadzicie o tym temacie?
    Sądzę, że był on wałkowany sporo razy i kolejne wałkowanie nic nie wniesie.

    Cytat Zamieszczone przez mAnGOo69 Zobacz posta
    caly ten artykul to jakas wielka porażka i głupota
    Przeczytałem i w pełni się zgadzam. Pokertexas już nie raz pokazał, że retoryka a la Fakt nie jest mu obca.
    Jak autor o zdrowych zmysłach mógł wogóle postawić tak niedorzeczną tezę jak: rakeback zniknie - rakeback jest zły.

    Nikt nie musi lubić murków tamujących ruch na stolikach, ale co komu do tego jak i czy zarabiają na tym?! Kto chce niech się szkoli, a kto chce niech będzie rakeback pro nawet na nl 2. Jego prawo!

    Powiedzmy, że 40-60% roomów oferuje rakeback, Czy to, że taki iPoker czy inne krzaki zminimalizują swoją ofertę ruszy kogoś?
    Tak! Ruszy jedynie ich po kieszeni, bo gracze pójdą tam, gdzie wyjdą na tym dobrze i krzyż na drogę "rewolucjonistom"!

    Każdy pokerroom ma rakeback choćby w postaci sklepiku jak pokerstars. Musi tak być, gdyż nawet donki muszą otrzymywać jakąkolwiek gratyfikację np. w postaci gadżetów czy biletów turniejowych za punkty, aby chciało im się dalej sponsorować innych.

    Na koniec do do tej niedorzecznej tezy, że rakeback na krzakach jest za wysoki:
    Po pierwsze ktoś to w tych roomach wylicza, a w tym biznesie jest jednak stosunkowo mało firm, które podcinają gałąź na której siedzą.
    Po drugie nawet jak pokerroom by zarabiał realnie 20% rake, a resztę oddawał w rakeback to czy to nie ma sensu jeżeli ma dobry ruch?
    Przecież wtedy gracze będą dłużej grali, a podatek - czy w 1 czy 100 ratach - i tak oddadzą.
    Jak dla mnie postawiona teza jest równie wybitna jak:
    "lepiej przegrywać w ruletkę niż w bingo, bo w ruletkę przegrywa się wolniej".

  8. #18
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Powinno byc tak jak bylo.
    Sa pokerromy z rakebackiem ( ftp ), sa tez z programem lojalnosciowym ( pokerstars, everest ).
    Ci ktorzy zaoferuja za maly zwrot prowizji nie znajda graczy, Ci ktory przecholuja to zbankrutuja
    Mi to wyglada po prostu na wolny rynek.

    ps. nie ulega watpliwosci, ze dla pokerroomow lepszym rozwiazaniem jest program lojalnosciowy a nie rakeback.

  9. #19
    Dla mnie, artykuł napisany, stronniczo , dobrym podsumowanie mojej opinii, bedzie cytat : " Tak Tak Łysy, rakeback byłby dobry gdyby wszyscy rejestrowali się z pokertexas.pl i jego spora część trafiałaby we właściwe ręce… A tak to jest beeeee…."

    Nic dodac nic ujac.

    Zero podejscia, od drugiej strony, graczy, gridnerow, dla ktorych, Rb jest istotna czescia, miesiecznych profitow

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jeszcze przypomnę że np. prosi z FTP maja 100% rakeback, czyli durrrr i Ivey oraz inny Antonius to rakeback whores