Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Akurat mam chwilę wolnego czasu, więc wrzuciłem Twoje dane do Graj w pokera online, aby uzyskać dostęp do darmowych promocji i turniejów i wychodzi, że:

    Miesięczna ilość VPP: 34056.
    Miesięczna ilość FPP: 77390.

    Gratulujemy! W oparciu o przedstawione informacje, osiągnąłbyś status PlatinumStar.

    Supernova będzie po 3 miechach, a tam bonusy oscylują w granicach 50% rakebacku (edit: na pełnych stołach).

    O bonusach gotówkowych poczytaj już sam na Poker Gifts - Memorabilia - VIP Store

    Pozdrawiam

    Pepone
    Ostatnio edytowane przez pepone ; 17-07-2008 o 00:06

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Nie zgadzam się że bonusy na supernovej oscylują w granicach 50% rakebacku, góra 25% dla graczy sh, mi na platiniumie wychodziło jakieś nędzne 10% rb.

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Może być jak piszesz, Stanko111. Przytoczony przeze mnie procent pochodzi z pełnych stołów i został - najwyraźniej - nieprawidłowo uogólniony.

    Pepone

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Nie zgadzam się że bonusy na supernovej oscylują w granicach 50% rakebacku, góra 25% dla graczy sh, mi na platiniumie wychodziło jakieś nędzne 10% rb.
    Przy super tight grze na full ringach supernova wychodzi nawet do 70%. Przy luzniejszej 30-50%. Wszystko zalezy ile sie gra rak, bo i tak punkty leca nawet na spasujemy. Na shortach i w turniejach wychodzi jakies 27-30%. Wiec platinum pewnie jakies 20%. Ale to jest przy wymianie na bonusy, wykupowanie sie na turnieje lub kupowanie jakis rzeczy w sklepie wychodzi lepiej. Do tego dochodza bonusy milestones jak sie duzo gra na supernovej. No i oczywiscie wszystkie inne plusy PS, jak dostkonaly support, bardzo duzo gier, najbogatsza oferta turniejowa, przyjazny i efektywny software itd itd.

    Goral

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    No i właśnie dla tych innych plusów a nie rb PS jest warty uwagi Gdyby jeszcze tylko wprowadzili autoreload jak na FTP to naprawdę byłoby super.

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Jest opcja autoreload do minum buyina, fakt ze przydalaby sie opcja reload do pelnego.

  7. #17
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    StarsPlanner - overcards.com: The Poker Wiki
    StarsAssistant - overcards.com: The Poker Wiki
    Stars Hotkeys AHK script
    i wiele innych aplikacji pomagajacych w grze używam i jestem zadowolony
    jakby co pisać a tak wogole wszystko jest na 2+2

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    No tak wszystko fajnie tylko że jak robisz autoreload to Ci wyskakuje 20 okienek że zrobi się po rozdaniu...

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja tez kurcze ostatnio zaczalem grac na tym Psie mimo ze rb czy bonusow na poczatku jak na lekarstwo i ogolnie wkurza mnie premiowanie glupich murkow a nie graczy ktorzy placa duzo rake jak dla mnie to jest nielogiczne i niesprawiedliwe wobec graczy

    ale coz poczac ....

  10. #20
    chcialbym zamowic bluze i polo z pokerstars sa gdzies ich fotki?bo tam mało widac albo moze ktos ma i sie wypowie?thx