Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27
  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    O na forum jest więcej wzorów niż ja znalazłem w sieci. W takim razie mała modyfikacja zamówienia. Poproszę wzór "ALIEN THINKER" rozmiar XL

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    Żaden problem

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    3
    60 zł za zwykłą bawełne z nadrukiem to o wiele za dużo...ja za 35 kupiłem firmowy t-shirt wranglera...powiedzmy ze przy 40 zl bym sie zastanowil, bo arty faktycznie fajne sa

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191
    kiwus - chceś mieć podkoszulkę z licencionowanym, autoryzowanym przez artystę nadrukiem? - kosztuje 60zł brutto. Chceś płacić 35zł za 'zwykłą podkoszulę Wrangler' - twój wybór.
    Kupując koszulkę Monolith NIE płacisz za "zwykłą bawełnę z nadrukiem", tylko za markę artysty - Vargo.

    Joseph Vargo has been conjuring fantasy artwork for well over a decade. His gothic visions open a gateway to the darkside and dare the viewer to venture within. Prints and calendars of his work are sold worldwide and his haunting images were the inspiration for the gothic anthology, Tales from the Dark Tower. Joseph is the cover artist for Dark Realms Magazine and has also been featured in several other publications including Spectrum III, Carpe Noctem, and Dark Visions. His works have appeared on TV shows including The Pretender and The Discovery Channel's documentary, Alien Abduction: The Mystery Unraveled. In 1998, Joseph began working with the band Midnight Syndicate, producing, directing the music and creating the artwork for the gothic soundtrack Born of the Night. He continued to work with them on the follow-up release Realm of Shadows. In 2002, Joseph released The Gothic Tarot to critical acclaim. In 2003, Joseph returned to the music arena and released the haunting soundtrack Darklore Manor with his new band, Nox Arcana. Vargo's avid interest in horror writer H.P. Lovecraft's Cthulhu Mythos served as the inspiration for Nox Arcana's second album, Necronomicon.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    a te wymiary to w czym sa podane i czego dotycza? bo XX-Large 50-54 to mi nie mowi wiele

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    58
    Jestem zainteresowany " ACE OF SPADES" XXL gdzie dokładnie złożyć
    zamówienie?

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    191

  8. #18
    Koszulki już sa na cle w Wawie. W poniedziałek odbieramy.
    Pozdrawiam
    Monika

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    po otrzymaniu koszulki xl z ps ( w polsce to by bylo chyba xxxl) az sie boje jak wyglada akurat ta koszulka xl
    teraz to bym chyba l lub m zamowil

  10. #20
    jak już będzie podam dokładne wymiary w cm i zdecydujesz