Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Jeżeli wyrzucimy mało prawdopodobne JJ i TT, a dodamy wszystkie TXs:
    TT jest tyle malo prawdopodobne, co nieprawdopodobne

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Ciekawe zastosowanie blocking beta. A jego 'overbet' to w rzeczywistości pot bet.

    Bardziej zmaścić rivera nie mogłeś.
    Raise do 15 kiedy w puli jest 9 funtów to jest overbet na gracza który ma AF 1.56 :P on mnie nigdy wcześniej nie raisował.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Czemu nie reraise?
    Zauwaz ze on jest na bb i tylko zczekowal wiec moze miec jakies gowno typ 2T, 6T i mozemy niepotrzebie sie wjebac na jakiegos fulla. Dlatego wole tylko calnac. Oczywiscie rownie dobrze moze miec Tx.

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez SirMario Zobacz posta
    Raise do 15 kiedy w puli jest 9 funtów to jest overbet na gracza który ma AF 1.56 :P on mnie nigdy wcześniej nie raisował.
    To nie jest zaden overbet. Jak to jest z bossa to nacisnal po prostu przycisk bet pot.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    Zauwaz ze on jest na bb i tylko zczekowal wiec moze miec jakies gowno typ 2T, 6T i mozemy niepotrzebie sie wjebac na jakiegos fulla. Dlatego wole tylko calnac. Oczywiscie rownie dobrze moze miec Tx.
    Ale przecież możemy być niemal pewni, że skoro to słaby gracz, to z każdym TX sprawdzi naszego allina. Skoro jego średnią rękę bijemy, to all in byłby chyba EV+, więc co nam to przeszkadza, że od czasu do czasu nadziejemy się tu na fulla?

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    fold pf z SB bo gramy bez pozycji caly czas pozniej, a jak juz chcesz zagrac to bet 5xBB imo

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Ale zobacz że obaj mieliśmy po 2BI, fold był faktycznie słaby, call optymalny.

    Heh, znalazłem typa na stoliku, zapytałem co wtedy miał to napisał że mnie wyblefował.
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 04-05-2008 o 12:11

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    181
    lol to forum nie przestanie zaskakiwac. jak mozna tu w ogole pomyslec o foldzie?

    jeszcze dluga droga przed toba

  9. #19
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Cytat Zamieszczone przez nieumiemgrac Zobacz posta
    lol to forum nie przestanie zaskakiwac. jak mozna tu w ogole pomyslec o foldzie?

    jeszcze dluga droga przed toba
    Zmylił mnie gametime+ i jego AF, następnym razem się poprawię

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    210
    jak mogles spasowac w takiej sytuacji ?? ... easy call albo nawet allinek z mojej strony... bije cie tylko jego full i ogolnie ziomus prawdopodobnie chcial Cie wyblefowac...