Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Prosimy o dalszy ciąg.

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    SneakrFreakr calls $12
    Looping_Lui folds
    Planet Cube folds
    Trigeminal calls $8.50
    *** FLOP *** [Qc Kd Th]
    Trigeminal checks
    dkelling bets $23
    SneakrFreakr raises to $170.85, and is all in
    Trigeminal calls $88, and is all in
    dkelling: wow
    dkelling calls $69.40, and is all in
    SneakrFreakr shows [Qh Qd]
    Trigeminal shows [Ts Td]
    dkelling shows [Ks Kh]
    Uncalled bet of $78.45 returned to SneakrFreakr
    *** TURN *** [Qc Kd Th] [Jc]
    dkelling: WOW
    Spigula: holy crap
    SneakrFreakr: lol
    *** RIVER *** [Qc Kd Th Jc] [3h]
    SneakrFreakr shows three of a kind, Queens
    dkelling shows three of a kind, Kings
    dkelling wins the side pot ($8.80) with three of a kind, Kings
    Trigeminal shows three of a kind, Tens
    dkelling wins the main pot ($298.50) with three of a kind, Kings
    SneakrFreakr: haha
    Trigeminal is sitting out
    SneakrFreakr adds $21.55
    *** SUMMARY ***
    Total pot $310.30 Main pot $301.50. Side pot $8.80. | Rake $3
    Board: [Qc Kd Th Jc 3h]
    Seat 1: Trigeminal showed [Ts Td] and lost with three of a kind, Tens
    Seat 2: dkelling showed [Ks Kh] and won ($307.30) with three of a kind, Kings
    Seat 3: SneakrFreakr (button) showed [Qh Qd] and lost with three of a kind, Queens
    Seat 4: Looping_Lui (small blind) folded before the Flop
    Seat 5: Planet Cube (big blind) folded before the Flop
    Seat 6: Spigula didn't bet (folded)




    Po dluzszym przemysleniu zgadzam sie z opinia ze najlepiej 4betowac preflop i ewentualnie spasowac przy pushu. Dajac coldcalla moja reka jest dosc czytelna, a poza tym przy niskim flopie nie bede mial pojecia czy jestem lepszy czy nie. Przy 4becie przeciwnik pasuje wszystko co slabsze a zostaje z tym co nas bije.

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    rzeczywiście, rozdanko nie ma co płuczę się tu 100 na 100 razy raczej.

    co do 4beta - dodam tylko że raczej wszyscy na moje oko dali by tu call, ale chodzi też o to że jak nie 4bet z QQ to z czym? poza tym gramy mamy tu oponenta z głębszym stackiem, implied odds mówią że warto zagrać nawet gorsze rzęchy w ręku po to żeby wygrać czyjś głęboki stack, więc taki 4bet to coś eliminuje raczej, no coż zdzisio, znów baby okazały się zdradzieckie następnym razem ty trzymaj te króle czego ci życzę hehe

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Przy QQ, KK i takim flopie, jak u Was, wszystkie drogi prowadza zamiast do Rzymu to do easy all-ina. A ze akurat Ty byles wlascicielem tripsow kobiecych a kolo mial panow, to po prostu musiales oddac mu 100$.

    A tak na marginesie to sporo jest takich rozdan na Cash Tables, ktore niosa za soba zagrozenie utraty BI...

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    A tak na marginesie to sporo jest takich rozdan na Cash Tables, ktore niosa za soba zagrozenie utraty BI...
    LOL, ale żeś palnął

  6. #16
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hmm a ja glupi ciagle bylem pewny, ze to RobinHood i Janosik stanowia zagrozenie dla utraty BI, a tu prosze, rozdanie na cash games tez !!! Zaskoczony jestem strasznie, nie wiem co teraz robic z ta wiedza kurcze...

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Cytat Zamieszczone przez Macia Zobacz posta
    Hmm a ja glupi ciagle bylem pewny, ze to RobinHood i Janosik stanowia zagrozenie dla utraty BI, a tu prosze, rozdanie na cash games tez !!! Zaskoczony jestem strasznie, nie wiem co teraz robic z ta wiedza kurcze...
    Spozytkowac panie Madralinski LOL

    Nie lubie takich ludzi, jak Ty, co sie czepiaja i jesli raz Ci przyznalem racje, to teraz szukasz dziury w calym.

    Ale niech bedzie - podejrzewam, ze Twoja wrodzona madrosc nieraz juz wyniosla Cie na piedestaly i masz racje, wyprowadzajac z manowcow takiego szarego polinteligenta jak ja

    Dokladnie wiecie, o co chodzi - duzo jest rozdan, w ktorych masz niezla reke, ale nie nutsy i nie wierzysz, ze ziomek ma reke lepsza od Ciebie - no i pakujesz sos

    O to chodzilo, a nie o samo istnienie tego typu rozdan...