Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Limit-low limit

  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    1BB na godzine to dobry wynik ... Czyli jakbym chciał się przeżucić na limit to musiałbym grać minimum 50-100 ? Serio nie wiem po co wy w to gracie skoro na godzine da się średnio zarobić 1BB ...

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    61
    Nie przesadzaj Po pierwsze duzo ludzi zaczyna przygode z pokerem od limit Wiekszosc ma bardzo ograniczony budzet i zaczyna od micro stawek W pozniejszym czasie co lepsi przenosza sie na wyzsze poziomy Na 3-6 wedlug Small Stakes Holde'm Sklanskego gracz wysokiej klasy moze wyciagnac kilkadziesiat tysiecy rocznie I co najwazniejsze jest to poziom na ktorym nie ma jeszcze tak duzo pros'ow Chociaz pojawiaja sie tam czasami bo te limity bywaja bardzo dochodowe Moge nigdy nie grac no-limit jezeli bylbym graczem klasowym na limicie 3-6 czy 5-10. Pozdrawiam

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    też zaczynałem moje stoliki od limita bo nie umiałem grać i się bałem NL ale jak weszłem na NL to stwierdziłem jak ja mogłem grać tego limita

  4. #14
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    308
    Można wykręcić więcej jak 1BB(zazwyczaj w limicie BB - podawane przy zarobkach - znaczy Big Bet).
    Zalóżmy nawet ze wykręcamy 1BB na stolach 5/10Limit, otwieramy 4 stoly i wychodzi że jest 40$ na godzine, mi to wystarczyło by.