Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: KK flop AQQ

  1. #11
    popieram scokera. tu jest duzo takich ludzi.. mysla ze maja wiedze.. ahaha '+1' lloll!

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    scoker twoj post rozwija no sorry?
    to jest turniej za 5$ i nawet kazdy mega donk powinien automatycznie wiedziec ze na tak beznadziejnym flopie nic nie bije. A ty piszesz ze jest duza szansa ze nie blefuja. przeciez to z zamknietymi czami widac.

    a +1 niby nie wnosza nic? twoja analiza mega duzo wnisola, jakby ktos chcial napisac co innego np ze sie zgadza to by pisal analize a nie +1, zreszta szkoda slow.

    i gowno nas to obchodzi czy ogladales filmiky czy nie, napisales swoje trzy grosze to podziekuj i wyjdz a nie nudz co 5 minut ze nikt nie pisze 100 linijkowego analizy rozdania
    Ostatnio edytowane przez babilon16 ; 27-08-2009 o 10:06

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez thepilator Zobacz posta
    Ktoś zna jakiś dobry hand converter do ongame? Próbowałem wszystkiego i wszędzie mam jakieś błędy, więc wklejam hh z HEM.
    HeM ma własny konwerter. W oknie z hand history kliknij "2+2" - wówczas skopiuje ci do schowka przekonwertowane rozdanie, które możesz wrzucić na forum.

    Co do rozdania - też nie lubię odpowiedzi typu "easy fold", "+1" itp., ale tutaj nie bardzo jest nad czym debatować. Gracze uwielbiają asy i inne wysokie karty, więc w multipocie jest spora szansa, że któryś tego asa lub damę ma. Do tego dwóch przeciwników wykazało zainteresowanie pulą. EZ fold
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 27-08-2009 o 10:23

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    a +1 niby nie wnosza nic? twoja analiza mega duzo wnisola, jakby ktos chcial napisac co innego np ze sie zgadza to by pisal analize a nie +1, zreszta szkoda slow.
    To wedlug Ciebie pod kazdym watkiem powinna byc lista 346 postow uzytkownikow, ktorzy sie zgadzaja w postaci "+1"? Nie wiem jak jest na tym forum, ale na wiekszosci jest to uznawane jako najzwyklejszy spam.

    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    i gowno nas to obchodzi czy ogladales filmiky czy nie, napisales swoje trzy grosze to podziekuj i wyjdz a nie nudz co 5 minut ze nikt nie pisze 100 linijkowego analizy rozdania
    Ze Ciebie nie obchodzi co ogladalem, to mam w powazaniu, odpowiadalem wtedy na post Banisa.

    Cytat Zamieszczone przez babilon16 Zobacz posta
    scoker twoj post rozwija no sorry?
    to jest turniej za 5$ i nawet kazdy mega donk powinien automatycznie wiedziec ze na tak beznadziejnym flopie nic nie bije. A ty piszesz ze jest duza szansa ze nie blefuja. przeciez to z zamknietymi czami widac.
    Ze cos dla Ciebie widac golym okiem, nie znaczy, ze tak jest dla osoby, ktora zalozyla ten watek. Co wiecej jak zalozyla ten watek i poswiecila czas, to znaczy, ze dla niej jednak nie bylo wszystko jasne tutaj.

    Nie mowie, ze moj post byl obszerna analiza, jednak na pewno dal temu poczatkujacemu jakies wskazowki, co powinien o tym myslec. Nigdzie nie naisalem, ze jestem pro.
    Ostatnio edytowane przez Scoker ; 27-08-2009 o 10:25

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    poczatkujacy to moze grac turnieje za 0,10$ lub za 1$ a nie za 5$

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Scoker Zobacz posta
    To wedlug Ciebie pod kazdym watkiem powinna byc lista 346 postow uzytkownikow, ktorzy sie zgadzaja w postaci "+1"? Nie wiem jak jest na tym forum, ale na wiekszosci jest to uznawane jako najzwyklejszy spam.
    Według mnie, jeśli ktoś jest w miarę znanym, dobrym wygrywającym graczem, to posty w rodzaju "+1" w jego wykonaniu są na miejscu. Wiadomo, że dyskusja powinna się przede wszystkim toczyć na argumenty, ale poker jest tak złożoną grą, że czasem ktoś może bardzo przekonująco racjonalnie argumentować, a mimo to nie mieć racji. Dlatego liczy się też "autorytet" dobrych graczy, którzy mogą wyrażać swoją (dez-)aprobatę dla takiego czy innego zagrania właśnie poprzez lapidarne "+1", "QFT" itp., jeśli nie trzeba zbyt wiele dodawać. Nie jest to oczywiście pożądane, o wiele lepsza jest szczegółowa analiza i wyjaśnienie, ale zawsze to lepiej jeśli taki Soprano, Góral, Amazonit itd. napiszą "easy fold" niżby mieli nic nie napisać.

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez thepilator Zobacz posta
    a może ktoś pomóc z konwerterem do rąk Ongame?
    Pododawaj po prostu dwukropki przed oznaczeniami kart żeby się obrazki pojawiły i moim zdaniem może zostać.

  8. #18
    A mi się osobiście wydaje, że fora tematyczne są zakładane po to aby ich użytkownicy mogli prowadzić dyskusję na wskazany temat. Owa dyskusja łączy się z aprobatą oraz negacją opinii oraz poglądów innych jego użytkowników. Dopisałem to "+1" gdyż poprzez ten szybki niezobowiązujący post chciałem wyrazić aprobatę zarówno do opinii Scokera (który wskazał, że na bank ktoś ma chociaż tego asa) jak i Babilona ze rozpatrywana sytuacja jest oczywista i nie ma co się więcej nad nią rozwodzić.

    PS
    Czasami mam wrażenie Scoker że na siłę próbujesz się wyalienować od tej jak to sam nazwałeś "Poznańskiej koalicji".

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Według mnie, jeśli ktoś jest w miarę znanym, dobrym wygrywającym graczem, to posty w rodzaju "+1" w jego wykonaniu są na miejscu. Wiadomo, że dyskusja powinna się przede wszystkim toczyć na argumenty, ale poker jest tak złożoną grą, że czasem ktoś może bardzo przekonująco racjonalnie argumentować, a mimo to nie mieć racji. Dlatego liczy się też "autorytet" dobrych graczy, którzy mogą wyrażać swoją (dez-)aprobatę dla takiego czy innego zagrania właśnie poprzez lapidarne "+1", "QFT" itp., jeśli nie trzeba zbyt wiele dodawać. Nie jest to oczywiście pożądane, o wiele lepsza jest szczegółowa analiza i wyjaśnienie, ale zawsze to lepiej jeśli taki Soprano, Góral, Amazonit itd. napiszą "easy fold" niżby mieli nic nie napisać.
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    A mi się osobiście wydaje, że fora tematyczne są zakładane po to aby ich użytkownicy mogli prowadzić dyskusję na wskazany temat. Owa dyskusja łączy się z aprobatą oraz negacją opinii oraz poglądów innych jego użytkowników. Dopisałem to "+1" gdyż poprzez ten szybki niezobowiązujący post chciałem wyrazić aprobatę zarówno do opinii Scokera (który wskazał, że na bank ktoś ma chociaż tego asa) jak i Babilona ze rozpatrywana sytuacja jest oczywista i nie ma co się więcej nad nią rozwodzić.
    +1

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    HeM ma własny konwerter. W oknie z hand history kliknij "2+2" - wówczas skopiuje ci do schowka przekonwertowane rozdanie, które możesz wrzucić na forum.
    Rozdanie wklejałem już po sesji zakończonej sesji, więc wybrałem hand history, odnalazłem tą zaznaczoną wcześniej ręke i za pomocą
    view selected hand history skopiowałem rozdanie z okienka w którym pojawiła sie historia tego rozdania, probowałem konwertera deucescracked oraz flopturnriver i w każdym z nich wyskakują jakieś błędy typu: Can't determine file format , missing header itp.