Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31
  1. #11
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    wpłacasz na jakikolwiek zagraniczny fundusz inwestycyjny...

    po kilku miesiącach wypłacasz sobie jako zystki zawsze coś zostawiając na funduszu i po kłopocie...

    nikt nic nie wie...

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Kupujesz cos wiekszego ? Kup na rodzicow... Nie okradna Cie przeciez A pozniej samochod dadza Ci w prezencie czy spadku czy cos. Owszem bedzie tam jakis podatek od darowizny (w przypadku najblizszej rodziny rodzice/dzieci chyba nawet nie ma podatku) i sprawa zalatwiona... W przypadku samochodu to nie ma problemu. Mieszkanie / dom to juz wiekszy problem ale i kasa duzo duzo wieksza. Jak ktos ma juz takie plany niech rodzice wezma kredyt a syn w prezencie dom Za duzo sie przejmujecie tym US, oni maja taki burdel, ze dopoki ktos im nie doniesie nigdy nic nie znajda w tym kraju.

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    23
    wyrzucam posta, bo nie wnosi nic do tematu.
    Ostatnio edytowane przez Pietka ; 21-12-2007 o 16:38

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    powoli temat zmierza w strone legalizacji pokera w necie
    Ostatnio edytowane przez pokerisfun ; 21-12-2007 o 18:50

  5. #15
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no raczej się troszkę pomylił w obliczeniac, ale proszę odpuście sobie liczenie na forum...

    zróbcie to na PM czy coś jak już tak bardzo chcecie

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    23
    tu również.
    Ostatnio edytowane przez Pietka ; 21-12-2007 o 16:38

  7. #17
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Cytat Zamieszczone przez Pietka Zobacz posta
    tu również.
    nie czytałem ale podoba mi sie ta samokrytyka

  8. #18
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    23
    ...bo się zapędziłem, dostałem uzasadnionego pstryczka w nos, a że pokory mi nie brakuje - jak każdemu pokerzyście - to się skrytykowałem totalnie...

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Sharker trafił w sedno: moim zdaniem tylko wypłata poza granicami kraju może ustrzec od US.....
    Załóżmy inną sytuację: znajduję kartę neteller-a z numerem pin (jakis debil zapisuje by nie zapomniec) opróżniam go - on zgłasza sprawę na policję - czy w tym wypadku nie ma szans wygrać bo karta jest anonimowa i jego problem? chyba nie w tą stronę... nic nie jest anonimowe - bank sie rozlicza z netellerem i bankowo przesyłane są do niego dane posiadacza karty.

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    dowiedzialem sie ze US kontroluje dopiero przelewy powyzej 10k E w skali miesiaca