Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 236
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    Ciekawe co w wypadku gdy ktoś nie ma tych rachunków bo korzysta z polecenia zapłaty w banku lub wynajmuje chate a rachunki nie są na niego albo prosta prozaiczna sytuacja gdy na przykład umowa z gazownią elektrownią czy tez operatorem telefonicznym zawarta jest na zone na przykład i rachunki przychodzą na nią.
    ktos pisal, ze mozna kupic cos taniego w sklepie na fakture

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez LeeSue Zobacz posta
    Ja weryfikowałem przez konto bankowe i żadnych problemów z wypłatami nie mam .

    Rzeczywiście może jakieś dane są rozbieżne.
    jak przez konto bankowe?

  3. #13
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Poprostu przelal pieniadze ze swojego rachunku bankowego na konto moneybookers (chyba) Ja tez tak robilem.

    Co do mnie to ja np. mam czekac na jakis list z kodem od nich, ale jeszcze go nie widac.

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    211
    Załóż drugi rachunek na osobę zaufaną/rodzina,znajomy/.Po weryfikacji po prostu przelewaj ze swojego "trefnego" konta na to drugie konto w ramach Moneybookers i z niego wypłacaj bez problemów.Ja też tak muszę robić.pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    !

    Pragniemy poinformować iz w świetle nowych przepisów prawa brytyjskiego wprowadzonego 15 grudnia,

    No chciałbym zobaczyc na własne oczy na papierze te nowe uregulowania
    15.12.2007

    http://forum.pokerzysta.pl/showthread.php?t=6979

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    To sa jaja :
    Mail o godz. 15:34

    Niedawno prosił(a) Pan/Pani o zweryfikowanie adresu na koncie Moneybookers. Pragniemy poinformować Pana/Panią, że list weryfikacyjny został już wysłany. W zależności od szybkości obsługi pocztowej w Pana/Pani kraju, przesyłka może zająć 2-5 dni roboczych. W liście znajdzie Pan/Pani wskazówki jak zakończyć proces weryfikacji.

    Dziękujemy za współpracę z Moneybookers!

    Zespół Moneybookers

    Mail o godz. 19:03

    W związku z zaistniałymi problemami ze strony naszego dostawcy listów do weryfikacji adresu, korespondencja wymagana między 15 a 19 września będzie opóźniona. Zaległe listy zostaną dostarczone tak szybko jak to będzie możliwe.

    Przepraszamy za zaistniałe niedogodności oraz wszelkie opóźnienia, które mogą zaistnieć w związku ze zbliżającymi się świętami oraz Nowym Rokiem.

    Z poważaniem,

    Zespół Moneybookers

    lol
    A tak pozatym to mogli chociaz zmiecic miesiac z wrzesnia na grudnia

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    mi list szedl okolo 2 tygodnie :P, musialem sobie zwiekszyc limit bo ten po weryfikacji poprzez konto bankowe szybko wyczerpalem a niemialem zamiaru czekac 90 dni, cierpliwosci :P

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    chcialem uzywac mb jedynie jako zrodla przelewaniu pieniedzy z jednego roomu na drugi (nie planuje wyplacac na konto bankowe w najblizszej przyszlosci), czy aby wyplacac/wplacac z roznych roomow musze cokolwiek weryfikowac?

    btw ma ktos doswiadczenie z Cake Poker? Mam tam zamrozone jakies $20 ze starego freerolla i chcialbym je wrzucic na PS. Musialbym najpierw cos wplacic i/lub weryfikowac karte/konto/adres na MB?

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Jezeli nie masz zrobionej weryfikacji to masz limit 1200$ (cos kolo tego) na transakcje wychodzace z twojego konta MB

  10. #20
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    ty, a wyplaty z roomow na mb bezproblemowo?