Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Co robie źle??

  1. #11
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Zgadzam się z Pomykiem, w tej fazie turnieju podbicie o 1200 z AQo na EP to złe zagranie, szczególnie że jak sam mówisz nie znałeś jeszcze stolika.

    Jedyne dobre wyjście to zlimpować.

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    NIECIERPLIWOSC NIECIERPLIWOSC i jeszcze raz NIECIERPLIWOSC

    Przegrales z wlasna niecierpliwoscia

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Elblag/Kraków
    Posty
    69
    Cytat Zamieszczone przez Tomek76
    nieźle ale ja popłynąłem lepiej (5000) gościu (ponad 20000) wygrał te kwalifikacje do 1000$ dla Polaków
    moja ręka A5 jak dobrze pamietam żadnych podbic preflop wchodzi gościu i ja
    Flop: 99A
    robie raise 1200 on call
    następna nieistotna
    raise 1200 gościu call
    river :5 (brak mozliwościu koloru czy strita)
    myslę sobie ma Ax ,KK albo jakąś nizszą parę
    gościu raise 2500 tyle co miałem -że niewile mi zostało to ja call
    AA i good bye 18 miejsce a jakbym sie nie wychylał to byłbym w 12
    to chyba najgorszy układ jak ktoś ma AA ty Ax i jest jeszcze as we flopie..
    Nie wiem, czy źle widzę, ale jest prawie niemożliwe, by turn był nieistotny jeżeli macie przynajmniej po asie. To river był nie istotny AA99-5(?). Czyli turn musiał być 2,3,4. Jak gość Ci sprawdził raise po flopie to raczej przegrałeś (co najwyżej podzieliłeś pota, ale raczej ni wchodziłby z A2,A3)
    Twoją grę uważam za blefową i to bardzo. Jeżeli uważasz swoje zagranie za blef, to nie powinieneś sprawdzać na riverze za było nie było pota. Jeżeli oceniałeś, że masz lepszą kartę to patrz wyżej. Rozumiałbym twój żal jeśli miałbyś A9s i flop A99, to mogłoby zaboleć i mnie też się zdaża (AJ vs AA bez podbić. Flop AJJ dwa kiery (w tym as) bez akcji. turn 8 kier - bez akcji i river 3kier i all przeciwnika - BTW ktoś wie jak tego nie przegrać?)

    Pozdr.