Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    ale jesli zagrasz all in to nie chcesz zeby Cie sprawdzili, chyba ze opps ma dokładnie Kx...
    Oj Uczniak, ale na szczęście pokera nie da się objąć suchą matmą. A dlaczego nie wliczasz fold equity w to? Fold equity nam daje tyle, że jak nas sprawdzi niższa para (co wg Ciebie byłoby złe w tym wypadku) to wystarcza nam nasze 81% i nie potrzebujemy 85%. Pewnie się ze mną zgodzisz. Ze względu na strukturę zagrałbym najprawdopodobniej all-ina pf, ale z QQ może bym spasował po prostu. (nie grywam tych DoN za często, ale mam nikłe pojęcie o dziwnym icm w nich)

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Rzeczywiscie - uproscilem przyjmując FE=0 aby na szybko pokazac marginalnosc sytuacji, a nie jak sugerowali przedpiscy gorzkozalowosc. Openshove preflop uważam za dobre zagranie, bo ta martwa kasa w puli nie jest zupełnie pomijalna dla naszego w miarę bezpiecznego stacka. Raiser musi pasować około 30%, co prawdopodobnie zajdzie. Ale budowanie puli z relatywnie niewielkim fold equity uważam za złe, z tych powodów co w pierwszym poście tylko może z innymi liczbami

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Zgadzam się z tym, co napisali po części Warmatius i mash. Gram all in pre z KK i AA, QQ i AK pasuję. Nasza sytuacja jest zbyt komfortowa, żeby bawić się w jakieś wciągające raisy i oglądanie flopów.
    Ostatnio edytowane przez Barry ; 22-10-2008 o 20:16

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    379
    To ja jestem juz czwarty za all-inem pf. Zgarniasz pota, ktory praktycznie gwarantuje Ci "in the money".

  5. #15
    znajac rezultat, tez zalowalem ze nie zagralem AI preflop, bo raczej pula bylaby moja, ale... dlatego zrobilem 3 beta takiego jak zrobilem, bo:
    1. nie chce z liderem pojsc AI pf i przegrac z Asem na flopie - wole zobaczyc flopa, a info bede mial juz sporo po zagraniu za 1/3 stacka przeciwnika
    2. sadzilem, ze jednak sie zrzuci z uwagi na moj image - podwoilem sie prawie od razu i postanowilem praktycznie wfoldowac sie w pierwsza piatke z wyjatkiem rozdan takich jak to - na turnie mialem 82% jak sie allinowalem

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    165
    Faktycznie marginalna sytuacje i usiądę nad nią w chwili wolnej bo sam grywam DoN.