Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 46

Wątek: Power RNG

  1. #11
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    mxc78
    najlepiej kup i sprawdsz a jak juz kupisz to sie podziel

  2. #12
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    47
    mxc78
    najlepiej kup i sprawdsz a jak juz kupisz to sie podziel

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tak wrzuc na emule zeby cala polska mogla ciagnac za darmo heheh dolacz tez troche mp3 i e-bookow LOL

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    tak wrzuc na emule zeby cala polska mogla ciagnac za darmo heheh dolacz tez troche mp3 i e-bookow LOL

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    poruszany byl juz temat, mam ten soft nigdy nie korzystalem bo nie mam czasu i jakos zbytnio w to nie wierze, zalaczam manuala www.pokerlife.pl/inne/manual401.pdf

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    poruszany byl juz temat, mam ten soft nigdy nie korzystalem bo nie mam czasu i jakos zbytnio w to nie wierze, zalaczam manuala www.pokerlife.pl/inne/manual401.pdf

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Mannheim
    Posty
    23
    nie pytam po to by kupic, lecz sie dowiedziec jak czesto sa zmienianie algorytmy generowania liczb pseudolosowych...

    po drugie kazdy majacy min wiedzy z matematyki (dokladnie modelowania matematycznego) oraz C, moze napisac sobie taki soft... ale nie w tym rzecz, bo jesli mam grac w otwarte karty, to chyba to juz nie jest poker lecz wojna...

    wyslalem zapytanie do PacificPoker oraz PartyPoker, zobaczymy co mi odpisza...

    pozdr!!
    MX

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Mannheim
    Posty
    23
    nie pytam po to by kupic, lecz sie dowiedziec jak czesto sa zmienianie algorytmy generowania liczb pseudolosowych...

    po drugie kazdy majacy min wiedzy z matematyki (dokladnie modelowania matematycznego) oraz C, moze napisac sobie taki soft... ale nie w tym rzecz, bo jesli mam grac w otwarte karty, to chyba to juz nie jest poker lecz wojna...

    wyslalem zapytanie do PacificPoker oraz PartyPoker, zobaczymy co mi odpisza...

    pozdr!!
    MX

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    http://www.pokerstars.com/poker/room/features/security/

    W polowie strony masz o sposobie tasowania na PS.

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Łorsoł
    Posty
    742
    http://www.pokerstars.com/poker/room/features/security/

    W polowie strony masz o sposobie tasowania na PS.