Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Na sile? To jest jeden z kluczy do sukcesu!!!


    btw. Nie trzeba byc na tilcie zeby grac źle...

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    Umiejętność to coś co możemy wyćwiczyć. Nie wiem czy to akurat da się wyćwiczyć. Wiadomo, że każdy kiedyś zaczynał i na początku często tiltował i z czasem to przechodziło w normalną, świadomą grę, ale tak ogólnie to chyba nie da się kontrolować tiltu. Przychodzi kiedy ma przyjść i jest po prostu.

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    No widzisz, skoro miales z tym problem to moze po prostu nie nadajesz sie do grania w pokera. Tu jest podobna zasada jak w marketingu, gra wielu, ale tylko ulamek z nich bedzie odnosil sukcesy.

    Brak kontroli emocji to jeden z podstawowych problemow. Niektorzy pisza o rozbitych klawiaturach myszkach itp, dla mnie to nie do pomyslenia.

    Jezeli byles graczem przegrywajacym i miales problemy z tiltem to jestes w pewnej grupie osob, ktore maja ten sam problem. Ok Ty go odkryles, ale zrobiles cos z tym?

    Ok, moze masz racje ze w przypadku pokera 50% to skill 50% fart. Ale ta ocena dotyczy tylko i wylacznie Twojej osoby. Po prostu nie nadajesz sie i trzeba sobie to powiedziec w twarz, a nie glosic sady ze Poker to hazard, bo tym obrazasz nas pokerzystow i tych, ktorzy z grania w karty utrzymuja swoje rodziny.


    Pomysl o tym i przemysl to jeszcze raz.....


    Pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    Tilta tak naprawdę to miałem tylko jeden jedyny raz. Od tego czasu już potem nigdy się to nie powtórzyło. No, chyba, że jedynie z przemęczenia organizmu, ale to zupełnie coś innego. Krótko mówiąc akurat z tiltem praktycznie nigdy nie miałem problemów.
    Acha i przepraszam wszystkich, którzy się poczuli urażeni moją prowokacją. Dla mnie nie ma ostatecznej prawdy (50/50) w tym temacie i to jest ... piękne.

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Nie kazdy tilt jest swiadomy, za to jest go wiele rodzajow.

    Jezeli chcesz zachowac twarz to nie wypowiadaj sie wiecej w tym watku...niech umrze smiercia naturalna.

    Pozdrawiam

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50


    Śmieszą mnie posty niektórych osób, które piszą o 5 rano . Widać nie każdy potrafi o tej godzinie zachować 100 % przytomności umysłu. Ja to potrafię, bo ćwiczyłem długo ten skill.
    Wracając do meritum, ja tak naprawdę wcale nie twierdzę, że poker to hazard.

    Kurcze, szkoda, że nie mogę znaleźć video z Danem Harringtonem jak odpada z WSOP ME 2009, bo o ile pamiętam odpadł drawując do flusha i chyba nie było to zbyt dobre zagranie zgodnie z pokerową strategią, o której w końcu sam książkę napisał. Ale ponieważ widziałem to kilka miesięcy temu to niestety pewności nie mam.
    Ostatnio edytowane przez drożdżu ; 12-01-2010 o 04:42

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Tompkins sam rozjebałem w życiu z 10 klawiatur, myszkę, głośniki, szafę (głową) i pewnie coś tam jeszcze bo przegranie przez serię bad beatów 300 dolarów mnie rozwalało psychicznie, ale imho to jest kwestia oswojenia się - teraz po sesjach czy na -1k czy na +1k jestem zobojętniały na to, po wyłączeniu softu pokerowego zapominam w ogóle o tym co się działo w trakcie gry.

    A - i mimo że traciłem panowanie nad sobą, śmiem twierdzić że i tak będąc zajebiście wkurwionym podejmowałem tą samą decyzję którą bym podjął gdyby mi źle nie szło. IMHO w wielu przypadkach ludzie co tiltują z czasem oswoją się z wahaniami i przestaną tiltować, ale ja jestem sitkowiec - a tu raczej wkurwienie ma dużo mniejsze przełożenie na decyzje niż w cashach.

    p.s. nie jestem nawet za banem dla tego debila, ale za banem dla tych którzy mu odpisują

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    50
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta

    p.s. nie jestem nawet za banem dla tego debila, ale za banem dla tych którzy mu odpisują
    Ziomuś dzięki za wsparcie, ale nie mów do mnie per "debil" proszę. Nie znasz innych słów ?

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Indy,

    Ok, ale zmieniles sie, tak? Z perspektywy czasu mozesz powiedziec czy to byo dobre czy zle. Ja zdania nie zmienie, rozwalanie klawiatur jest dla mnie conajmniej dziwne...

    btw. Nie ma gracza na swiecie ktory gra tak samo dobrze jak wygrywa i jak przegrywa. Sztuka jest doprowadzic do tego, ze Twoja B czy C game bedzie prawie tak samo dobra jak A.

    Pozdrawiam

  10. #20
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    p.s. nie jestem nawet za banem dla tego debila, ale za banem dla tych którzy mu odpisują
    +1