Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    A teraz może ja przetłumaczę łopatologicznie:
    Nawet jeżeli te pieniądze są, to nie moga wisieć gdzieś w próżni. - Oczywiście play money mogą, bo nie są pieniędzmi, tylko żetonami teoretycznie niewymienialnymi na ekwiwalent realny - Z tego co wiem w PS można dawać pieniądze w depozyt na jakiś czas(ale może znowu się mylę?). Oznaczałoby to, że po pewnym czasie te pieniądze(niezależnie od posiadanej kwoty) należy( no i tu jest problem, bo nie wiem czy MOŻNA czy TRZEBA) ponownie wypłacić z konta PS.
    Standardowy kurs to 1$ za 100k żetonów. W prostym rachunku za 2mln dostałbym 20$ (gdybym za 1mln miał dostać 1$ to w ogóle takiego teamtu nie zakładałbym i dał sobie z tym spokój).
    Dalej - nie chodzi mi o sprzedawanie żetonów w opcji sprzedaży oferowanej w opcjach PS, ale o zbywanie za pośrednictwem wyspecjalizowanych w tym stron.
    Oczywiście mógłbym zwyczajnie "włożyć" w PS 20$ poprzez wpłatę, ale wolałbym zacząc grę na pieniądze tym, co uda mi się przetworzyć z tych play money. Wiadomo, że gdybym na dobry początek przegrał te kilkadziesiąt $ chciałbym się odegrać(a to może przynieść różny skutek), a tak - nawet jak straciłbym te "przerobione" $, to wiedziałbym, że i tak łatwo przyszło łatwo poszło.
    Kończąc na razie wywody:
    Mam nadzieję, że wypowie się ktoś(nie koniecznie musi mówić łopatologicznie), kto powie mi jak taka zamiana wygląda w praktyce od A do Z(o ile jest w ogóle realna).
    Ostatnio edytowane przez troll ; 21-05-2007 o 22:02

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Dobrym pomysłem przed prowadzeniem przez Ciebie takiej dyskusji byłoby zapoznanie się z tematem pokera on-line, najprostszym ze sposobów to przeczytanie kilku wątków z forum...
    Nie wiem czego nie rozumiesz, ale po kolei:
    1. Konto na PS już masz i możesz tam przelać pieniądze, trochę pograć a potem wypłacić ewentualne zyski z gry.
    2. Zamierzasz uzyskać real $ ze sprzedaży play money (ja znalazłem stronę z przelicznikiem $2,25 za 2 mln play money). Oni za zgromadzone przez Ciebie pm zapłacą Ci jakąś kwotę i przeleją ją na PS, ty obrócisz nią tak aby uzyskać minimum do wypłaty i będziesz mógł zrealizować wypłatę na przykład na Moneybookers (nie pytaj co to tylko skorzystaj z funkcji szukaj, na tym forum jest odpowiedź na to pytanie).
    Właściwie to piszę to już po raz trzeci, prościej się nie da!
    Powodzenia przy zamianie.
    Marona
    PS. wanpi - łopatologicznie nie było do Ciebie...
    Ostatnio edytowane przez marona ; 21-05-2007 o 22:45

  3. #13
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Odzywam się ponownie. Udało mi się zamienić żetony na prawdziwe $. Skorzystałem z serwisu poker bonus city. Za 2 mln dali mi 20.50 $. Okazalo sie, ze nie trzeba przy tym zadnego konta bankowego. No cóż.. łopatologia mi w końcu pomogła. Chyba czas spróbowac gry na real money.
    Wszystkim, którzy nie mają skąd wziąć prawdziwych pieniędzy na grę albo mają jakieś inne powody do nierozpoczynania gry prawdziwymi pieniędzmi polecam spróbować tak jak ja. Trochę ciułania play money chips na PS się opłaciło.
    pozdrawiam

  4. #14
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Acha!
    Dodam jeszcze,że, wbrew opinii niektórych, granie na witrualne pieniądze może być dobym przygotowaniem do gry na realne. Zaczynam na razie nisko, bo na stawki 0,02/0,05 $. Udało mi się z 20 zrobić 40 $(przy czym grałem już trunieje, więc mogło być jeszcze kilka więcej). Myśle, że idę do przodu właśnie przez sensowną naukę na play money.

  5. #15
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1
    siemano prubuje pograc na prawdziwy hajsik ale niemoge pobrac z kata bo cos wyskakuje PIERWSZE PYTANKO czy w banku musze mniec cos uaktywnione zeby moglo mi sciagnac hajsy a DRUGIE czy te zetony zamienia sie na jakiejs kakretnej stronie czy na POKER STARS

  6. #16
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez bilu Zobacz posta
    siemano prubuje pograc na prawdziwy hajsik ale niemoge pobrac z kata bo cos wyskakuje PIERWSZE PYTANKO czy w banku musze mniec cos uaktywnione zeby moglo mi sciagnac hajsy a DRUGIE czy te zetony zamienia sie na jakiejs kakretnej stronie czy na POKER STARS
    Wszystko opisałem kiedy mnie oświeciło w tym poście. Konta w banku nie trzeba miec. Żetony wymieniasz w ten sposób:
    1.Wchodzisz na którąś ze ston zajmującą się taką działalnością.
    2.Musisz odezwać się do któregoś operatorów skupujących(jeżeli są aktualnie obecni).
    3.Deklarujesz jaką kwotę chcesz wymienić i jaki masz ID z PS.
    4.Wchodzisz na któryś ze stołów PS. Operator portalu znajduje Ci ę tam.
    5. Przelewasz mu umówioną ilość playmoney,a po kilku minutach zauważasz prawdzie $ na koncie.
    6.Dziękujesz za tranzakcje (albo i nie - jak wolisz )
    Oczywiście potrzebna jest minimalną znajomość angielskiego. Z tego co wiem nie ma serwisów w języku polskim

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Czy te playmoney na Pokerstars sa odnawialne?
    Tzn jak sie przegra te 1000, ktore daja na poczatku, to daja je ponownie?

  8. #18
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    No dobra, sam znalazlem odpowiedz, ze sa odnawialne. A nawet jest gdzies jakas strona testowa na ktorej mozna potroic te poczatkowe play money juz z zalozenia.