Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    lol, to byłaby bardzo dobra impreza

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    4. Theory of Poker
    5. Odds and Probabilities

    Zamiast tego kup sobie:

    4. http://www.amazon.com/Winning-Low-Li...7670405&sr=8-2
    5. http://www.amazon.com/HoldEm-Advance...7670491&sr=8-1

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Nie wiem Zbrochu dlaczego tak nie lubisz ToP, IMO to bardzo dobra pozycja. Z małym "ale". Czytając ją trzeba mieć świadomość, że wiele podanych tam informacji dotyczy limita i trzeba wiedzieć jak to odnieść do no/pot limit.

    Zresztą obie pozycje które podałeś też dotyczą limita. A na pewno ta druga i do niej ma również zastosowanie moja powyższa uwaga.

    IMO najlepszą książką do NLH jest "Little Green Book" Gordona. Polecam też "Pot-Limit & No-Limit Poker" Reubena i Ciaffone. Dotyczy ona nie tyle NLH, co ogólnie gier NL/PL.

    Natomiast "Ace on the River" to IMO bardzo fajna książka z której można dużo dowiedzieć się nt. całej tej "otoczki pokerowej". Bardzo dobra do poczytania dla relaksu.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Lubie TOP, nawet bardzo. Ale Igiel dopiero zaczyna przygode z pokerem, a TOP to jednak zaawansowana pozycja, nie rekomendowalbym jako pierwsza ksiazka to nauki limita.

  5. #15
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    ok to zamienie TOP na TH for Advanced.
    Winning low limit mi się raczej nie przyda, bo wczoraj dostałem Small Stakes Hold'em Sklanskiego od PS.

    TOP chyba w każdym sklepiku można kupić, więc mogę sobie narazie odpuścić.

    Dzięki bardzo za pomoc

    pzdr

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    102
    W ostatnim numerze CP przeczytałem recenzję "Killer Poker Shorthanded, John Vorhaus, Tony Guerrera" i zastanawiam się czy jest to dobry wybór na moją drugą książkę. Kończę czytać ToP i chciałbym zacząć coś co odnosi się właśnie do gry SH. Domyślam się że raczej nie mieliście styczności z tą książką bo została niedawno wydana, ale interesują mnie opinie o tych autorach albo poprzednich książkach z tej serii. Może macie jakieś lepsze pozycje które koncentrują się głównie na grze SH?

    A co do ToP to mimo że dotyczy limitu bardzo mi się podoba i uważam że wiedza którą zawiera jest podstawą którą każdy musi zrozumieć jeśli chce grać w jakąkolwiek odmianę pokera.

  7. #17
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Jeśli chodzi o serię "Killer Poker" to czytałem jedynie "Killer Poker Online". Nie jest to rewolucyjne dzieło, ale nie zaszkodzi przeczytać. Vorhaus to taki odpowiednik naszego Jacka Danielsa - nie ma tu matematyki, ani zapisów "księgowych" - za to jest barwny styl i błyskotliwość. Taka opowieść barda, niekiedy dość wyszukane angielskie słownictwo; gdyby wyciągnąć z tej książki pokerową esencję to zmieściłoby się to pewnie na 10 stronach. Niemniej jednak od czasu do czasu można znaleźć interesujące porady czy wskazówki. Sam jestem ciekawy co jest w "Killer Poker Shorthanded" i zastanawiam się nad nabyciem tej książki.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    mam pytanko - tak jak podstawą do turniejów jest Harrington, to w jakiej pozycji znajde ABC do gier stolikowych NL?

  9. #19
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Niedługo wyjdą dwie książki Harringtona o grze stolikowej. Bardzo jestem ciekawy czy będą takim samym hitem

  10. #20
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    285
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    mam pytanko - tak jak podstawą do turniejów jest Harrington, to w jakiej pozycji znajde ABC do gier stolikowych NL?
    Seria Little Books Gordona IMO