Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    aha tu jeszcze małe foto ściągnięte z blogu pokerstars, przypominam jest to Main Event FT



    tutaj widzimy lubiecukierki odbierającego nagrodę publiczności

    Ostatnio edytowane przez luckylukepoo ; 06-06-2007 o 23:06

  2. #12
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Troche za dlugie spodnie ma ten Pan

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Joker86 Zobacz posta
    Hahahahaha Nice Job Lucky :d

    ALe czemu wkleiles tu Krzysia Fergusona a nie LubieCukierki ? lol
    A jak ostatnio moje 23of poległo z AA to wkurwiłem sie wypłaciełem kase odinstalowałem soft i kurwa więcej nie
    gram na BOSS MEDIA-oszusci

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    to nie wiedziales o tym ze softy sa poustawiane??????????
    szczegolnie niskie limity sa poustawiane bo stoly nl10 i nl25 maja wielu obserwatorow i zeby nie odchodzili oni od monitora to sie serwuje ciekawe rozdania. bo np. takich nl40000 nie trzeba ustawiac bo graja gwiazdy i to na gwiazdy sie patrzy jak graja a jak sie oglada nl10 to sie patrzy na niespodziewane akcje w rozdaniach, lucky riviery itp.
    Nie róbcie sobie jaj z pogrzebu, bo ktoś poczatkujący moze sie wystraszyć pokera online .

  5. #15
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    Cytat Zamieszczone przez adamcel24 Zobacz posta
    A jak ostatnio moje 23of poległo z AA to wkurwiłem sie wypłaciełem kase odinstalowałem soft i kurwa więcej nie
    gram na BOSS MEDIA-oszusci
    Ja pier..... Widze ze to jest notoryczne, to samo stalo sie ostatnio z moim 27off

  6. #16
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    To widze ze to sie dzieje na wielka skale ! Autentyczne zdarzenie z dzisiejszego turnieju. Gram sobie turniej 5k gwarantowane na boss media stack 4,1k i dostaje 72s , blindy 75/150 many przede mna raise do 450 ja re-rasie do 1150, on all-in za ponad 5k mowie dobra call, bo grac mi sie nie chcialo Pokazal QQ i co ? I kur... przegralem

  7. #17
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    150
    Niestety na PokerStarsie, jest to samo... (powoli jest to denerwujaco-wkurwiaja*e)

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    na everest to dziala zawsze moje AA ostatnio wtopilo z 59o

  9. #19
    Ja mam korale z jajników jeżozwierza i dzięki temu żaden fish nie wygra z moimi power ducks.