Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    z 30$ to nie jeden dom postawił,a jeszcze widać po twoich postach podchodzisz do tego z pełna profeska,wiec nie powinnienies miec problemow,a tak powaznie to z takim rollem to bym proponował zaczac od sitów 0,10$ a gdzies takie widwywałem(bodaże na microgaming) na marginesie jak czytam twoje posty to wygladaja jak by cie sie co pol zdanie film urywał

  2. #12
    Sorki, ale spiacy jestem czasem tak masakrycznie ze nie wiem co sie dzieje, to umyka mi to i owo;p

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja bym 30$ nie nazywal rollem... Wplac sobie 500$ i graj wtedy z zachowaniem zasad BM, a jesli zrobiles z kilkunastu dolarow 2500, to po kilku miesiacach nie powinno byc zle

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no nie każdego stać, żeby budować rolla z 500

    spokojnie może go zbudować z 30$ ale grając jakieś NL2 czy jakieś mikro sng i poźniej powiedzmy rollem 20BI zakładając, że nie grasz jakieś wielkiej ilości stolików spokojnie możesz przechodzić stawki...

    poczytaj, stosuj się do BM a skill i duży roll przyjdzie z czasem

    granie sng za 5$ czy nl10 z rollem 30$ doprowadzi Cię tylko do spłukania się

  5. #15
    Wlasnie sie splukalem hehe. Zaczynam wstrzemiezliwosc. We frerolu WPT wygralem cos .60, tam za 1 bylo cos chyba z 5dolcow, prze sępy :P
    Sit n go przegralem bo tam takie fishe ze dramat,
    W niedziele czy tam sobote freeroll bwin 100.000 bedzie, teraz gram o bileta;p
    Na wpt tez zagram freerolla. Musze sie nauczyc kontrolowac bankroll bo mialem z tym bardzo duze problemy Gdyby gral tak jak powieniem to moglbymjuz miec z 10k. Zanim zaczne czytam nowa ksiazke o pokerze to chyba poszukam ksiazki jak szanowac bankroll i nim zarzadzac :P

  6. #16
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    219
    a lat masz ile?

    tak mnie intryguje?