Strona 2 z 18 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 176

Wątek: Płatności

  1. Według posiadanych informacji dodanie MB jest planowane na styczeń 2007

  2. #12
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    23
    Witam!! Chciałem się dowiedzieć czy komuś z użytkowników tego forum wysyłany był kod bezpieczeństwa z webdollar? Jeśli tak to ile czasu szedł? Bo chyba inaczej się nie da wypłacić środków, po przekroczeniu limitu na webdollar, a bardzo mi zależy.

    Pozdrawiam

  3. Kod idzie około 5 dni i jest zawsze wysyłany od razu na adres podany przy rejestracji. Tutaj uwaga aby prawidłowo podawać adres ponieważ później może być problem z dostarczeniem przesyłki.

    Do mnie osobiście kod szedł 3

  4. #14
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    23
    Dzięki za odpowiedź. Tylko aktualnie jest inny problem, strajk listonoszy... Więc mogę troche poczekać...

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    to idz na poczte i tam odbierz

  6. #16
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    23
    Wydają tylko przelewy pieniężne.

  7. #17
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Witam,
    mam pytaie,jako,ze zamierzam sie do Was przerzucic chcialbym sie dowiedziec ile idzie przelew z konta,aby srodki pojawily sie na pokerroomie?Widzialem jakas wzmianke,ze trzeba poinformowac mailem,ze przelew poszedl,wiec czyzby to bylo jakos w miare sprawnie?

  8. Witam,

    Takie powiadomienie ma bardziej charakter kontrolny, choć do Webdollara należy wysłać, usprawni to całą procedurę. Sam przelew to 4-5 dni roboczych.

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    ehhh.......

  10. #20
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    Moja sytuacja:
    Inteligo

    Wpłaty - bez problemu.
    Wypłaty - pierwszy raz wyplacilem na karte. Bez problemu, środki nie zostaly zablokowane. Drugi raz juz gorzej... srodki dotarly lecz zostaly zablokowane tak samo jak np. wyplaty na bwin.
    I pewnie przez miesiac Visa to bedzie blokowala... echh
    Czyli wielka LIPA.

    Nastepna wyplate sproboje przelewem bankowym..