Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Prawda jest taka że wrzuciłby tutaj na mnie stacka z TT, JJ, może nawet A9 i tyle w temacie...
    aha

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    mogę się mylić ale sądzę że mash przemyślał to głębiej. ewentualnie "omg wyjebie stanko i wrzuce to na forum instacall"
    haha +1 imo

  3. #13
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    194
    Jak patrze na to rozdanie to sobie uswiadomilem ze jestem nie turniejowym donkiem, ale sporym turniejowym donkiem.

    Oczywiscie foldnalbym to pf. Jednak na flopie top two nigdy bym tu nie wyrzucil, na takim flopie. Cooler jak dla mnie to jest.

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Zwróć uwagę że oboje mają M ok. 130, to po pierwsze. Po drugie co może mieć przeciwnik? Myślisz że mash by wyrzucał stack z TPTK? Odpowiedź oczywiście brzmi nie, raczej nie ma też drawa żadnego (a przynajmniej żadnego mocnego). Jedyne co bijesz to słabsze 2 pary, ale to jest bardzo mało prawdopodobne ze względu na preflop, reszta układów cię bije.

    Generalnie masz rację że 2 pary to mocny układ w turnieju, ale nie w każdej sytuacji i nie jeżeli wiesz że przeciwnik jest dobry i nie do stackowania się przy takim M.

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Ale takie założenie że nie biję nic jest głupie, bo skoro ja nic nie biję to i Mash nic nie bije...

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jak dla mnie obaj zagrali podobnie stackowanie sie z dwoma parami jak i z najnizszym setem po takiej akcji jest tak samo slabe ;p

    analizujecie sytuacje na co stanko obstawial masha ;p a na co mash obstawial stanko ?? oboje reprezentowali praktycznie sety mash w przydaku bycia przeciwko setowi jest w 4 razy wiekszej dupie niz stanko gdy trafi na 44 wlasnie

    Nie uwazam by w tym rozdaniu ktora kolwiek z rak byla warta ryzykowania stacka Ale call 6300 czyli ponad 60% stacka po takcih raisach w turnieju deepstackowym z taka struktura z najnizszym setem to chyba bardziej beznadziejne zagranie niz allinowanie sie z 97 gdyz uwazam ze po takiej akcji nawet set 444 powinien spasowac tymbardziej ze stol nawet nie mial drawa do koloru

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Zgadzam się z Sebkrolem, to ja rzuciłem all ina i to Mash miał więcej do myślenia. Ja nawet myląc się miałem zawsze 4 outy i folding equity a Mash grał na 1 outa albo pray żebym miał te 2 pary. Chociaż też bym 44 nie zrzucił z uwagi na liczbę osób które grały...

  8. #18
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    lol

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Aha czyli Stanko czy nawet inny random graliby tutaj tylko call z 99 lub 77? Z 77 jeszcze prawdopodobne może, chociaż też wątpliwe.
    Raise pre-flop był tylko do 3bb, stanko raczej grałby reraise z 99.

  10. #20
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Raise pre-flop był tylko do 3bb, stanko raczej grałby reraise z 99.
    Po co? Na takim deepie?