Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. witam
    junntan - nic nie przepadlo - jesli nie przelales jeszcze srodkow z nxt na btfr daj mi znac na pw
    pokeromaniak - info do godzinki w osobnym temacie - liga pbl zaczyna sie juz dzis wielkim freerollem z pulą $2000 - zapraszam
    Tomek

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    727
    co mam skopiowac zebym mial zachowane notatki graczy przed formatem ?

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Czy płatności kartą i przelewem muszą być oparte o Moneybookers? Chciałem zagrać w dzisiejszej lidze a z racji zablokowanego Netellera myślałem o wpłacie kartą ewentualnie przelewem. A tu klops, otwiera się okienko z logowaniem do MB. Też i mi dodatkowa opcja depozytu... Support też nie okazał się pomocny, milczy od wczoraj jak zaklęty

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez junntan Zobacz posta
    Witam mam pytanko,czy jesli do tej pory nie przelalem srodkow z nexta na betfriends to mi przepadly?
    Jeszcze w tym temacie -mialem pare $ na nexcie ,załozyem konto na Becie ale $$$ niewidać.Jak to sie przerzuca? Drugi problem to przy próbie wgrywania softu pokera za każdym razem pojawia się komunikat O wirusie...o co tu biega?

  5. witam
    przy sciaganiu trzeba wylaczyc antywira
    a o kaske na nexcie musisz wyslac maila na polska@betfriends.com ze swoimi danymi na next oraz betfriends i kwota jaka byla na next i czy byla na koncie glownym czy na pokerowym
    pzdr
    Tomek