Strona 197 z 237 PierwszyPierwszy ... 97147187195196197198199207 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1961
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Ja również uważam The Hurt Locker za średni film, ale FILM

    mavericksheep, ale jak pojdziemy w ta strone to rownie dobrze mozna Neytiri nominowac do najlepszej roli drugoplanowej, czyz nie?

  2. #1962
    YouTube - The Curious Case of Benjamin Button - Making off HD 720p
    Był gdzieś lepszy filmik odnośnie Benjamina Buttona ale nie mogę znaleźć.
    Niestety taka kolei rzeczy wg mnie. To samo jest w fotografii obróbka cyfrowa jest tak wszechobecna że aż czasem boli ale nie da się od tego uciec Jeśli byłbyś reżyserem, miał pomysł na film wolał byś zatrudnić np kapryśną gwiazdę wyłącznie dla jej walorów estetycznych czy dobrego mimika który zagra wg Ciebie najlepiej i grafików. Oczywiście zostaje polemika czy to dalej będzie sztuka czy już rzemiosło. Nie mnie to oceniać, tylko dziwię się że tak przed tym się bronią skoro praktycznie sami do tego dążyli. A nawet nie tyle dziwię bo kasa po prostu niesmaczne

  3. #1963
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    ktoś oglądał The Limits Of Control ?
    ponawiam pytanie

  4. #1964
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Nie ogladalem ale juz sciagam bo lubie filmy Jim'a Jarmusch'a. Jak obejrze podziele sie opinia.

  5. #1965
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    scena z filmu "noc na ziemi" Jarmusch'a z akcją w rzymie z roberto begninim w roli głównej jest megamistrzowska mogą ją oglądać tysiąc razy

  6. #1966
    kojarzy ktoś może film w którym skazują kogoś za niepopełnione morderstwo (w sensie nikt nie zginał)i po odsiedzeniu kary uznaje, ze jeśli teraz popełni to morderstwo to nie będzie mógł być ponownie ukarany

  7. #1967
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Alicja w Krainie Czarów - bardzo przyjemnie się ogladało, film potrafił wciagnać widza. Ten cały "Wonderland" jakoś bardziej na mnie zadziałał niż Pandora, tj. bardziej dało się "wejść, poczuć ten klimat".

    9/10

  8. #1968
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    9
    Cytat Zamieszczone przez trophyhunter_pl Zobacz posta
    kojarzy ktoś może film w którym skazują kogoś za niepopełnione morderstwo (w sensie nikt nie zginał)i po odsiedzeniu kary uznaje, ze jeśli teraz popełni to morderstwo to nie będzie mógł być ponownie ukarany
    Podwójne zagrożenie / Double Jeopardy (1999) - Film - FILMWEB.pl

    O to Ci chodzi?

  9. #1969
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    też pomyślałem o tym filmie ale za nic tytułu nie mogłem sobie przypomnieć

  10. #1970
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Panowie, czy ktorys z was poda mi tytul filmu bo nie moge sobie przypomniec. Ogldalem wczoraj memento i chodzi mi po glowie film, w ktorym co rano koles puszczal sobie kasete wideo i mial tam opcje:
    "Czesc to ja Twoja zona, to sa Twoje dzieci, bla bla bla bla" bo tez nic nie pamietal i musial codziennie rano sobie wszystko przypominac.

    Ktos kojazy?