Strona 19 z 38 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 380

Wątek: Formuła 1

  1. #181
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    422
    I jak tu nie być rasistą...

  2. #182
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    160
    Hamilton 3, Trulli 25s kary
    Vettel zapłaci 50k $ za spowodowanie wypadku, 10 pozycji w plecy na stracie podczas GP Malezji

  3. #183
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Robert na tym pechowym zakręcie pojechał bardzo agresywnie coś w stylu Hamilton z zeszłego sezonu.Jeśli do dzisiejszej agresji dodamy BMW z nowym dyfuzorem to jak najbardziej ma szanse na mistrzostwo.

  4. #184
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Cytat Zamieszczone przez pershing Zobacz posta
    Hamilton 3, Trulli 25s kary
    Vettel zapłaci 50k $ za spowodowanie wypadku, 10 pozycji w plecy na stracie podczas GP Malezji
    Vettel dostal tylko 10 miejsc kary, 50k$ jest dla teamu Red Bull za to, ze kazali mu jechac dalej pomimo uszkodzenia bolidu.

  5. #185
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    No wiec ja moge zdradzic komentarze z BBC. Sa to o tyle interesujace, ze komentowane sa przez specjalistow. W studio na torze siedzi miedzy innymi David Coulthard a sam wysicg komentuje jakis inny, starszy kierowca ktorego nazwiska teraz nie przytocze bo nie pamietam.

    Gosc ocenil wine wypadku na 50-50. Wlasnie mowiac to, ze Kubice zbyt mocno zamknal vettela i ten nie mial gdzie uciec. Bylo to dla mnie o tyle dziwne, ze jak dla mnie Kubica byl juz na tyle z przodu, ze Vettel powinien przed zakretem odpooscic....

    Oczywiscie tez bylo powiedziane ze Kubica jechal po wygrana a nie po drugie miejsce.

    Tak tez ladanie to Weeskacz napisal -> All in i bad beat.

    Za tydzien wyscig u Petronasa wiec BMW bedzie sie bardzo bardzo starac. Bedzie mozna ocenic co to BMW jest warte

  6. #186
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    cholerny szwabuch co on myslal,bylo pewne ze zkaret pozniej czy kolko dalej Kubica i tak go wyprzedzi byla to tylko kwestia czasu bo po prostu na tym ogumieniu nie mial nnnaaajjjmniejszych szans na utrzymanie pozycji i idiotyzmem bylo bronienie zazarcie pozycji niczym kamikadze,a juz napewno w momecie gdy Robert byl juz pol bolidu przednim

  7. #187
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    - Czy powinienem go przepuścić? Zawsze chcę walczyć do końca - powiedział Vettel. - Być może powinienem go przepuścić i dowieźć do mety trzecie miejsce - zastanawiał się młody kierowca Red Bulla.

    Kubica mówił po wyścigu, że błąd Vettela kosztował go nie tylko miejsca na podium, ale pozbawił szansy na zwycięstwo w wyścigu. - Gdyby to był ostatni zakręt, to w porządku. Ale do końca były jeszcze trzy okrążenia i on nie miał żadnych szans na obronę swojej pozycji, bo byłem od niego o wiele szybszy.

    jak to sie pisze w slangu forumowym
    "+1"

  8. #188
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    London
    Posty
    185
    A tuz po incydencie w team radio Vettel powiedzial : Im sorry, very very sorry....

  9. #189
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez lesmian Zobacz posta
    A tuz po incydencie w team radio Vettel powiedzial : Im sorry, very very sorry....
    sorry lesmian,pozwol ze napisze dokladnie co powiedzial>"jestem idiota,przepraszam,bardzo przepraszam".o zaraz po wyscigu powiedzial>>"mialem zniszczone opony.myslalem,ze robert zostawi mi wiecej miejsca.po wypadku sie jest zawsze madrzejszym.ja powinienem 2 kroki dalej pomyslec i calkowicie robertowi z drogi zjechac"

    robert powiedzial>"trudno powiedziec,kto tam byl winny.Sebastain byl troche za bardzo optymistyczny.jezeli by mi sie tu nie udalo,to dwa skrety dalej"

    podoba mi sie zachowania robera,nawet w takim momencie potrafil sie zachowac..czytaj kilka komentarzy nie mozna to o kazdym powiedziec tutaj...

    nie jestem fanem f1,ale ten wlasnie wyscig chcialem ogladnac.bmw mialo fantastyczna strategie i sadze ze kubica mial bardzo wysokie szanse na wygranie.

  10. #190
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Raz mu tylko puscily nerwy, jak go Nakajima w ubieglym roku wyeliminowal na safety car lap.