Strona 19 z 78 PierwszyPierwszy ... 917181920212969 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 778
  1. #181
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez Rion Zobacz posta
    byłem wtedy absolutnym nowicjuszem i widziałem dużo mniej niż teraz.
    lolz
    Odpowiedz na moje pytanie proszę: Na jakim roomie grasz i pod jakim nickiem? :>

  2. #182
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    lolz
    Odpowiedz na moje pytanie proszę: Na jakim roomie grasz i pod jakim nickiem? :>
    [x] Results oriented

  3. #183
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    mondoshawan
    Posty
    159
    Umiejętności fajnie a czym one są.
    Obserwacją przeciwnika, umiejętnością liczenia odds, znajomością 15 wskaźników. I co z tego wszystkiego. Sam river wykończy każdego. Tylko od czego to zależy, że niestety jednym river sprzyja a innym nie. I tu można myślę mówić o sczęściu. River komu on sprzyja ma szczęście. Jakie jest prawdopodobieństwo, że na 30 decydujących wejść gdzie gramy o wszystko river ten kochany river wykończy nas 22 razy?! Wychodzi, że małe a jednak się zdarza.
    Pytanie z jakimi kartami uważacie, ze warto wchodzić allin na początku. Z AA AK KK??. Teoretycznie prawdopodobieństwo duże wygranej ale i tak nic te karty nie znaczą. Może jednak z żadnymi kartami nie warto wchodzić allin?

  4. #184
    Bo w pokerze wysokie karty nie wygrywaja, lecz zwiekszaja szanse wygranej. i o to chodzi

  5. #185
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Cytat Zamieszczone przez Rion Zobacz posta
    Tak w życiu oczywiście ,że dużo więcej zależy od szczęścia niż od umiejętności.
    Jedni się rodzą miliarderami nie robiąc nic , inni choćbym nie wiem jak sprytni byli - tyle nie zarobią. Jedni mają udane życie rodzinne, inni tracą rodzinę w wypadku ..... los odgrywa ogromną rolę....


    Indi - widzę ,że czytasz moje posty sprzed kilku lat - zgadza się byłem wtedy absolutnym nowicjuszem i widziałem dużo mniej niż teraz.
    Po moim awatarku można zauważyć moją sympatię do buddyzmu i w "long runie" każdy ma takie same warunki startowe. Nie w tym życiu dostanie "pocket rocket" - bycie miliarderem, w dwoch kolejnych 27o - żebrak w Somalii. Jeśli na życie patrzyć jak na pokera to właśnie taki punkt widzenia należy przyjąć.

    Co do twojej wiedzy matematycznej, to z całym szacunkiem, ale można powiedzieć, że nic się nie zmieniło. Przynajmniej na lepsze.

  6. #186
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Cytat Zamieszczone przez lilu80 Zobacz posta
    Sam river wykończy każdego. Tylko od czego to zależy, że niestety jednym river sprzyja a innym nie. I tu można myślę mówić o sczęściu. River komu on sprzyja ma szczęście. Jakie jest prawdopodobieństwo, że na 30 decydujących wejść gdzie gramy o wszystko river ten kochany river wykończy nas 22 razy?! Wychodzi, że małe a jednak się zdarza.
    Zależy jaki pokerroom. Umiejętności bardzo dobrego gracza to nie tylko obserwacja przeciwników, to także obserwacja specyfiki softu pokerowego. Osobiście poświęciłem kilkanaście godzin, na rozgryzienie, w której sekundzie klikać 'allin' na PokerStars, aby river był dla nas szczęśliwy. Oczywiście magik nie zdradza swoich sekretów, więc sami będziecie musieli do tego dojść. Aktualnie próbuję rozgryźć soft Full Tilt Poker - jestem na etapie generowania turna.

    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    [x] Results oriented
    No właśnie chcę sprawdzić czy OP jest results oriented.

  7. #187
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Mosznik Zobacz posta
    Oczywiście magik nie zdradza swoich sekretów, więc sami będziecie musieli do tego dojść. Aktualnie próbuję rozgryźć soft Full Tilt Poker - jestem na etapie generowania turna.
    a mozesz chociaz zdradzic jak generowac sety na flopie? nie mialem od 3 dni....

    Cytat Zamieszczone przez lilu80 Zobacz posta
    Sam river wykończy każdego. Tylko od czego to zależy, że niestety jednym river sprzyja a innym nie. I tu można myślę mówić o sczęściu.
    dlatego trzeba grac w "exas old'em" gdzie nie ma rivera

  8. #188
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez perfectto Zobacz posta
    Po moim awatarku można zauważyć moją sympatię do buddyzmu
    Ja to tam widzę sympatię do żeglugi.

    jdx

  9. #189
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Losowość w pokerze jest nie w porządku - i mówię Wam - kiedyś tą piekną grę rozłoży. Chłopaki z Federacji dawno powinni się za to wziąć. Powinno być po europejsku i wolnorynkowo. Np tak, podchodzi się do dilera i :

    Ja : parę asów poproszę
    Diler : OK, 5 bainów
    Ja : mmmmmmm, a nie da się nic taniej ?
    Diler : mam 3-gappery bo blindzie i 72o w promocji za darmola. Bierzesz Pan, bo się kończą ?
    Ja : mmmmmmmm, a brał te asy już ktoś przede mną ?
    Diler : Jasne, wszyscy na Pana stole. Idą jak woda
    Ja : Eeeee, to ja poproszę 3 dwójki
    Diler : Zapakować ?
    Ja : Tak, trzecią na flopie, a dwie biorę na miejscu. Tu są moje dane do faktury
    Ostatnio edytowane przez OhMikeYes ; 31-08-2009 o 17:01

  10. #190
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    dlatego trzeba grac w "exas old'em" gdzie nie ma rivera
    Gorzej jak grasz w prawdziwego holde'ema gdzie jest jeszcze ocean. Wtedy to naprawdę masz przerąbane.