Zobacz wyniki ankiety: W jaki dzień mamy grać?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Środa godzina 19

    15 71.43%
  • Niedziela godzina 16

    6 28.57%
Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 289
  1. #181
    no u mnie tez nic nie ma. betsson

  2. #182
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    184
    u mnie rowniez nic z betssona nie wplynelo:/ a przy okazji zapisuje sie na dzisiejszy turniej

  3. #183
    Ci ludzie z betsson sa nienormalni. W zeszlym tygodniu potwierdzili ze otrzymali liste z nickami dla ktorych przeznaczone sa bonusy i obiecali wyplacic je do konca tygodnia. Oczywiscie bonusy nie zostaly wyplacone w obiecanym terminie wiec wczoraj ponownie zglosilem sie do support i uslyszalem ze lista nie doszla i nie ma podstaw do wyplacenia bonusu. Maja tam burdel i sa mega niepowazni wiec ja osobiscie mam ich juz w dupie. Z baranami sie czlowiek nie dogada.

  4. #184
    rozmowa z betsson


    Maja
    Witamy Maciej w Obsłudze Klienta Betsson, mam na imię Maja.
    16:32:29 CustomerMaciej
    Pisze z Gdańska, jak do tej pory byłem na wszystkich Turniejach organizowanych w Gdańsku, których sponsorem jest Bettson.
    Organizator wysłał do was po raz trzeci maila z nickami. Należy mi się 20$ jako nowy gracz oraz Bonusy za drugie i dwa razy czwarte miejsce. Jak do tej pory nic nie wpłyneło na moje konto pokerowe. Z tego co wyczytałem na forach nie tylko w Gdańsku są problemy z wypłatami. Nie zabierajcie się za coś i nie obiecujcie skoro nie wywiązujecie się z umowy, źle świadczy o polskim supporcie i firmie bettson, jestem rozczarowany.
    16:34:06 CustomerMaciej
    Chce podkreślić, ze jeden z graczy dostał odpowiedz iz lista doszła i pieniadze zostaną przesłane pod koniec zeszłego tygodnia, tydzień minął, niestety zero pieniedzy. skontaktował sie znów z wami i dostal odpowiedz, ze lista nie dotarla, cyrk na kólkach.
    16:35:23 AgentMaja
    Nargody sa wypłacane do dnia jutrzejszego, późnienia wynikają z faktu iż nie dotarła do nas na czas lista, jeśli nie otrzyma Pan do jutra nagrody prosimy o reklamację do organizatora.
    16:35:42 CustomerMaciej
    Organizator wysyłał 3 razy liste
    16:37:18 AgentMaja
    Chwileczkę.
    16:37:40 CustomerMaciej
    Ja czekam już 9 tygodni
    AgentMaja16:44:43
    Przepraszam za długi czas oczekiwania, nie udało mi się bezpośrednio skontaktować z konsultantem. Przekażę Pana sprawę do odpowiedniego Działu i skontaktujemy się z Panem jeszcze dzisiaj Panie Macieju.
    16:45:25 CustomerMaciej
    Mam nadzieje, ze dziś.

  5. #185
    Znaczy dupa w kaloszach ;] Odpowiedni dzial moze da rade

  6. #186
    no i kurwa świetnie. Live Chat niedostępny. Więc chyba mnie olali
    Ostatnio edytowane przez solier ; 02-06-2009 o 17:18

  7. #187
    Swietna reklame sobie robia tymi ligami. Brawo dla nich.

  8. #188
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    82
    ciekawe co Majeczka powie dzisiaj

  9. #189
    Cytat Zamieszczone przez Asiorro Zobacz posta
    ciekawe co Majeczka powie dzisiaj
    no, dostalem maila, ze mam sie zglosic do organizatora, bo tylko on moze nawiazac kontakt z osobą, która zajmuje sie tego typu wypłatami

  10. #190
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Dostałem takiego maila od betssona:

    "Wydaje mi się , że częśc z graczy nie wie, że kasa trafia na konto główne i trzeba ją przelać na pokerowe"
    Pzdr