Strona 185 z 237 PierwszyPierwszy ... 85135175183184185186187195235 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1841
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    obejrzyj "wanted" w hadeku, do nieco starszych odbiorcow kierowana pozycja + jeszcze [jak dlugo?] dobrze wygladajaca Angelina
    wanted owszem widziałem- pozytywne kino rozrywkowe

  2. #1842
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    a czy transformersi nie zmieszcza sie do tej szufladki razem z wanted?

  3. #1843
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    nie da rady kłócące się niemowlęce roboty są zbyt naiwne i irytujące

  4. #1844
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Nie oglądałem Transformersów i nie mam zamiaru.

    Dzięki weeskacz, indy oraz Mr_Andrew za rekomendacje. Na pewno w wolnym czasie zapoznam się z tymi dziełami.

    Btw. tylko co do Bergmana, to słyszałem że jest dość nudny. Ja szukam kina ambitnego, ale nie takiego ambitnego że nikt nie wie o co chodzi i powstają setki interpretacji. A jeśli jest już film w którym "nikt nie wie o co chodzi" to niech chociaż będzie miał ciekawą fabułę, akcję, jak np. filmy Lynch'a ('Zagubiona autostrada' dla przykładu).

    Lubicie Lyncha?

  5. #1845
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Bergman jest jak Lost - raz to za mało by wszystko wyłapać

    Lynch
    +1

  6. #1846
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    a czy transformersi nie zmieszcza sie do tej szufladki razem z wanted?
    this

    zeby nie bylo; 3 na szybko odemnie;
    Motylek / Papillon (1973) - Film - FILMWEB.pl - dla mnie arcydzielo, film o ktorym naprawde mozna powiedziec, ze jest `piekny`, bynajmniej nie ze wzgledu na efekty 666D
    Ucieczka gangstera / Getaway, The (1972) - Film - FILMWEB.pl - klasyczne wrecz kino `sensacyjne`
    Chinatown (1974) - Film - FILMWEB.pl - to chyba kazdy widzial ;_) anyway, mistrzowski scenariusz; jeden z dwoch (oprocz Dobry, zły i brzydki / Buono, il brutto, il cattivo, Il (1966) - Film - FILMWEB.pl) o ktorych czasem mysle, ze dalbym sobie fortepian na glowe zrzucic, jezeli przy okazji zapomnialbym fabuly i mogl je obejrzec od nowa

  7. #1847
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Dla mnie klasyką westernu jest

    Za kilka dolarw więcej / Per qualche dollaro in piu (1965) - Recenzje - FILMWEB.pl

    Ale wszystkie " czesci " sa zajebiste wrecz klasykla , nawet arcydzielo i ta muzyka ehh :P

  8. #1848
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Dobry, zły i brzydki / Buono, il brutto, il cattivo, Il (1966)
    Również polecam, film zajebisty. Polecam jeszcze zobaczyć:
    Za kilka dolarów więcej / Per qualche dollaro in piu (1965) - Film - FILMWEB.pl
    również reżyserii Sergio Leone (to była chyba trylogia, trzecim filmem było "Garść dynamitu".

    Oraz Pewnego razu na Dzikim Zachodzie / C'era una volta il West (1968) - Film - FILMWEB.pl , po prostu każdy wielbiciel tego typu filmów MUSI go zobaczyć. Także Leone.

  9. #1849
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Również polecam, film zajebisty. Polecam jeszcze zobaczyć:
    Za kilka dolarów więcej / Per qualche dollaro in piu (1965) - Film - FILMWEB.pl
    również reżyserii Sergio Leone (to była chyba trylogia, trzecim filmem było "Garść dynamitu".

    A nie przypadkiem Za garść dolarów / Per un pugno di dollari (1964) - Film - FILMWEB.pl ?

  10. #1850
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Być może, nie wiem, oglądałem tylko te dwa (Dobry, zły i brzydki oraz Za kilka dolarów więcej).